• کد خبر: 1435
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 22 فوریه 2016

اعلام آمادگی تشکل های دانشجوئی برای اجرای مناظره بین قربانی و هروی

تشکل های دانشجوئی دانشگاه بزرگمهر قاین برای برگزاری مناظره بین حجت الاسلام موسی قربانی و دکتر هروی اعلام آمادگی کردند .

36

به گزارش اسفدن خبر، تشکل های دانشجوئی دانشگاه بزرگمهر  قاین برای برگزاری مناظره بین حجت الاسلام موسی قربانی و دکتر هروی اعلام آمادگی کردند .

نماینده این تشکل هاگفت : متن نامه ذیل به ستاد انتخاباتی آقای هروی و دفتر آقای قربانی ارسال گردیده است . با توجه به اینکه حجت الاسلام و المسلمین موسی قربانی این دعوت را انجام داده فقط منتظر ستاد انتخاباتی دکتر هروی هستیم تا زمینه اجرای مناظره را در یکی از دانشگاه های قاین فراهم نمائیم .

متن نامه مذکور به شرح ذیل است :

بسمه تعالی

پیرو اعلام آمادگی جناب حجه الاسلام و المسلمین قربانی نماینده سابق شهرستان های قاینات و زیرکوه جهت مناظره با دکتر هروی نماینده فعلی این حوزه ی انتخابیه ،تشکل های دانشجویی دانشگاه بزرگمهر قاینات آمادگی خود را برای میزبانی مناظره بین دو نماینده سابق و فعلی  شهرستان های زیرکوه و قاینات ،حجه الاسلام قربانی و دکتر هروی  در فضایی به دور از احساسات، دوطرفه، شفاف و عقلایی اعلام می دارد تا به حکم آیه ی شریفه ی ” الَّذِینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِکَ الَّذِینَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِکَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ” شاهد تنویر افکار عمومی در مورد سوالات و شبهات ایجاد شده در مورد عملکرد چهارساله نمایندگی ایشان باشیم.

منبع:خاورستان

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید