• کد خبر: 2234
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 22 جولای 2016

امام جمعه اسفدن:قرارگاه نماز جمعه خاکریزی غیر قابل نفوذ در برابر دشمنان

امام جمعه اسفدن گفت: قرارگاه نماز جمعه تنها کانونی است که به نحو احسن به منویات رهبری لبیک گفته و در برابر دشمنان انقلاب و مردم خاکریزی غیر قابل نفوذ بوده است.

حجت‌الاسلام عبدالهی امام‌جمعه اسفدن در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به سالروز اقامه اولین نماز جمعه در تهران به امامت مرحوم آیت الله طالقانی در سال ۵۸ گفت : نماز جمعه یکی از دستاوردهای معنوی انقلاب اسلامی است که به برکت آن وحدت و انسجام عمومی حفظ می شود.
حجت الاسلام عبدالهی با تاکید بر اینکه نماز جمعه به عنوان قرارگاه ایمان ، تقوا و بصیرت به مردم در جهت دشمن شناسی ،حق طلبی و ستم ستیزی کمک می کند افزود:نماز جمعه تنها فریضه هفتگی است که ماهیت اجتماعی و عبادی و سیاسی دارد و بین سیاست و معنویت پیوند بر قرار می کند.
خطیب جمعه اسفدن گفت: آنچه برای این جایگاه مهم است تامین مطالبات رهبری حکیم و فرزانه انقلاب است.
وی با اشاره به سخنان رهبری در این خصوص بیان داشت: دشمن ممکن است از راه های مختلف فرهنگی سیاسی حتی اقتصادی همچون فتنه ۸۸ وحدت و امنیت و آرامش ما را هدف قرار دهد که باید نسبت به آن حساس بود و روحیه انقلابی گری باید حفظ و تقویت شود.
عبدالهی با توجه به عظمت نماز جمعه بیان داشت : در عظمت و تاثیر گذاری قرارگاه نماز جمعه همین بس که از ابتدا شکل گیری آن همیشه مورد آماج حملات فیزیکی و معنوی سخت نرم دشمنان داخلی و خارجی قرار داشته است که بهترین گواه آن شهدای پر افتخار محرابند.
وی گفت: قرارگاه نماز جمعه تنها کانونی هست که به نحو احسن به منویات رهبری لبیک گفته و در برابر دشمنان انقلاب و مردم خاکریزی غیر قابل نفوذ بوده است.
امام جمعه اسفدن گفت:حضور پرشور مردم بخصوص نوجوانان و جوانان انقلابی بر نفوذ ناپذیری مهمترین سنگر انقلاب در برابر توطئه های دشمنان انقلاب خواهد افزود.
حجت الاسلام عبدالهی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به ۵ مردادماه سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد در سال ۶۷ اشاره کرد و گفت: گروهک منافقین به خاک میهن اسلامی با حمایت ارتش بعثی عراق حمله کردند و تا نزدیکی کرمانشاه پیشروی کردند که بعد از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ توسط ایران شوک شدیدی بر گروه منافقین وارد شد.
وی گفت : منافقین فکر نمی کردند که ایران آتش بس را بپذیرد لذا حیرت زده شده بودند که چه کنند؟ لذا این عملیات را ترتیب دادند که با نابودی تعداد زیادی از نیروهای خود شکست سنگینی را پذیرفتند .
خطیب جمعه اسفدن با توجه به اینکه این گروهگ منافق امروزه به دست بوسی خائن الحرمین حاکمان کودک کش سعودی پناه آورده است گفت:منافقان کور دل بدانند آنروز که ما از نظر تسلیحاتی ضعیف بودیم و تمام تسلیحات مستکبران عالم و دلارهای نفتی بعضی کشورها و دیوانه ای همچون صدام را داشتند هیچ غلطی نتوانستتد بکنند امروز که نه ایران ،آن ایران است و نه وابستگی تسلیحاتی را داریم و نه آن کشورها پشت سر شان هستند که قطعا هیچ غلطی نخواهند توانست بکنند.
امام جمعه اسفدن در ادامه با توجه به اینکه فصل تابستان زنگ فراغت برای نوجوانان و جوانان به صدا در آمده عنوان کرد: والدین برای اوقات فراغت فرزندان خود برنامه ریزی کنند که دچار آسیب های اجتماعی و رفیق نا باب نشوند
وی ضمن تشکر از برگزار کنندگان کلاس های اوقات فراغت ” کانون های فرهنگی و فرهنگسرای اسفدن “گفت : دشمن کار می کند و رواج دهنده فساد و بی بند باری و اعتیاد است وما هم باید برای این اقدامات دشمن برنامه های ویژه ای داشته باشیم.
عبدالهی در پایان خواستاررعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی مردم شد و گفت: مسئولین مربوطه نیز قبل از هر فاجعه ای تابلو های هشدار دهنده و سرعت گیر های مجاز را نصب کنند .

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید