• کد خبر: 715
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 8 ژانویه 2016

حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری (دامت برکاته ) در جمع ائمه جمعه کشور گفت :به فرموده رهبر انقلاب نفوذ دشمنان اسلام در جامعه اسلامی را باید جدی بگیریم.

امام جمعه اسفدن : خطر نفوذ دشمن را باید جدی بگیریم/شهادت شیخ نمر هزینه سنگینی برای عربستان دارد

به گزارش اسفدن خبر ،حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های نماز جمعه این هفته  بااشاره به دیدار ائمه جمعه سراسر کشور با رهبر انقلاب گفت: رهبری دراین دیدار نکات بسیار ارزنده ای را خطاب به ائمه جمعه داشتند.

وی با  اشاره به سخنان رهبری  نماز جمعه را  قرارگاه ایمان، تقوا و بصیرت دانست و گفت:  نماز جمعه قرارگاه ایمان ،بصیرت و اخلاق است و مهمترین وظیفه نهاد جمعه «تبیین حقایق و هدایتگری فرهنگی و سیاسی» است .

امام جمعه اسفدن با بیان  اینکه ایمان ،تقوا ،اعتقادات واخلاق مردم با استفاده جنگ نرم مورد حمله دشمنان قرارگرفته خاطر نشان کرد  : ما وظیفه داریم  با حضور در نماز جمعه از این قرارگاه  که قلب فرهنگی جامعه است دفاع کنیم.

خطیب نماز  جمعه اسفدن  با محکوم کردن شهادت آیت‌الله نمرافزود:حکومت وهابی آل سعود با این جنایت بزرگ اعدام ۴۷ نفر” که در راًسشان عالم برجسته و مظلوم عربستان بود ،روی ابی سفیان و ابی لهب را سفید کرد و نشان داد که از رهروان راه یزیدیان  وکفار عصر جاهلیت است .

امام جمعه اسفدن با تاکید براینکه ،این اقدام جنون آمیز حکام آل سعود بدون شک برای این کشور پرهزینه خواهد بود گفت:عربستان بزعم خود می خواهد جلوی حامیان انقلاب اسلامی و نفوذ ایران به عالم را بگیرد که این خواسته را همچون اربابان خود بگور خواهد برد.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی خطاب به حاکمان سعودی و حامیانش  تصریح کرد:بدون تردید خون بناحق ریختن این شهید مظلوم اثر خواهد

کرد و دست انتقام الهی گریبان سیاستمداران سعودی را خواهد گرفت .

وی درادامه گفت :آل سعود باید ازسرنوشت  صدام و شاه مخلوع ایران عبرت بگیرد و این قدر خوش خدمتی برای آمریکا و اسرائیل نکند .

امام جمعه اسفدن در بخشی دیگری از خطبه های  خود  با اشاره به حماسه جاوید ۱۹ دی سال ۵۶اشاره کرد وضمن گرامیداشت این روز بزرگ و به یادماندنی اظهار داشت :نسل جوان که مسئولیت را اکنون به عهد دارد سابقه و ریشه تاریخی خود را می شناسد ،قدر مجاهدت های گذشته را می داند و درسی که ما امروز می گیریم  مطیع مرجعیت و رهبری بودن  و نفوذ دشمن را پیش بینی کردن است.

وی در خاتمه از حضور و استقبال  پر شور و گسترده مسئولین ،مدعوین ،میهمانان   و بخصوص مردم ولایی اسفدن در جلسه معارفه اولین امام جمعه اسفدن تقدیر و تشکر کرد.

000_7875 000_7876 000_7878 000_7879 000_7880 000_7882 000_7883 000_7885 000_7889

نظرات کاربران

دیدگاه ها بسته شده اند.