اهداء۵۵ واحد خون توسط مردم شهر اسفدن به نیازمندان

به منظور کمک به بیماران نیازمند مردم مومن و خیرخواه شهر اسفدن در اقدامی خیرخواهانه و انسان دوستانه تعداد ۵۵ واحد خون به نیازمندان اهداء کردند.

به گزارش اسفدن خبر ؛ به همت شهرداری و خانه داوطلبی هلال احمر شهر اسفدن و با توجه به کمبود منابع خونی بیماران نیازمند و در ترویج فرهنگ ایثار و نوع‎دوستی برنامه اهداء خون با دعوت از سازمان انتقال خون خراسان جنوبی در محل درمانگاه اسفدن برگزار شد.

در این مراسم بیش از ۸۰ نفر داوطلب  شرکت داشتند که تا پایان وقت اداری به‌دلیل کمبود نیروی انسانی و نبود وقت تنها ۵۵ کیسه خون توسط داوطلبان اهدا شد.

شهردار اسفدن با بیان اینکه اهدای خون و نجات جان بیماران نیازمند به خون و فرآورده‌های خونی و ترویج فرهنگ آن نوعی ایثار است، خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال گسترده متقاضیان سعی خواهد شد با هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان انتقال خون در ماه‎های آتی ایستگاه اهداء خون در این شهر  مستقر تا خون‎گیری از سایر متقاضیان انجام گیرد.

photo_2016-07-19_12-55-05 IMG_۲۰۱۶۰۷۱۷_۱۱۰۷۴۲ IMG_۲۰۱۶۰۷۱۷_۱۱۰۵۰۸ IMG_۲۰۱۶۰۷۱۷_۱۱۰۳۵۷ IMG_۲۰۱۶۰۷۱۷_۱۱۰۱۰۱ ۲۰۱۶۰۷۱۷_۱۰۴۰۰۴ IMG_۲۰۱۶۰۷۱۷_۱۰۴۴۵۳ IMG_۲۰۱۶۰۷۱۷_۱۰۴۷۰۷ ۲۰۱۶۰۷۱۷_۱۰۳۶۲۲ ۲۰۱۶۰۷۱۷_۱۰۲۵۵۸ ۲۰۱۶۰۷۱۷_۱۰۲۴۴۳ ۲۰۱۶۰۷۱۷_۱۰۲۵۱۵ ۲۰۱۶۰۷۱۷_۱۰۲۵۴۱

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید