• کد خبر: 4445
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 23 ژوئن 2018

مسئول موسسه خیریه آبشار عاطفه های اسفدن –زیرکوه:

اهدای ۱۰۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند زیرکوه و اسفدن همزمان با عید سعید قربان

مسئول موسسه مردم نهاد بین الملی خیریه آبشار عاطفه های اسفدن -زیرکوه گفت: همزمان با عید سعید قربان تعداد ۱۰۰ سری جهیزیه در سی و یکم مردادماه سال جاری به زوج های نیازمند شهرستان زیرکوه و شهر اسفدن اهدا می شود.

به گزارش اسفدن خبر ؛ وحیده برزگر مسئول موسسه مردم نهاد بین الملی خیریه آبشار عاطفه های اسفدن –زیرکوه در گفتگوی با اسفدن خبر گفت: همزمان با عید سعید قربان تعداد ۱۰۰ سری جهیزیه در سی و یکم مرداد ماه سال جاری به زوج های نیازمند شهرستان زیرکوه و شهر اسفدن اهدا می شود.

وی سقف کمک های این موسسه به زوج های نیازمند را ۲۰میلیون ریال اعلام کرد و افزود:اقلامی که در این جهیزیه‌ها وجود دارد شامل فرش، گاز، سرویس آشپزخانه و لوازمی که یک نوعروس بتواند زندگی خود را شروع کند به آنها کمک می‌شود.

برزگر گفت: این موسسه خیریه از سال ۹۵ دراسفدن راه اندازی شده است و در حال حاضر حدود ۱۲۰ خانواده و بالغ بر ششصد نفر تحت حمایت این موسسه قرار دارند.

مسئول موسسه خیریه آبشار عاطفه های اسفدن –زیرکوه رفع مشکلات درمانی،معیشتی، جهیزیه ، حمایت از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست،توزیع غذا و البسه ولوازم مورد نیاز مهرجویان را از مهمترین فعالیت های این مئوسسه خیریه عنوان کرد.

وی در خصوص اقدامات انجام شده توسط این موسسه به بیماران صعب العلاج این شعبه یادآور شد: کلیه بیماران تحت حمایت این موسسه به شعبه درمان بیرجند ،مشهد و نهایتا به تهران معرفی می شوند.

وحیده برزگر با اشاره به اینکه هر ساله بالغ بر تعداد ۵۰ نوعروس، توسط کمک های خیران همکاری کننده با موسسه خیریه آبشار عاطفه ها راهی خانه بخت می شوند افزود : طی سال های گذشته نیز ۱۰۰ سری جهیزیه به نو عروسان نیازمند و ۱۲۰سبد کالا در بین مدد جویان این موسسه توزیع شده است.

وی در خصوص میزان فطریه و کفاره جمع آوری شده این موسسه خیریه در سال جاری نیز بیان کرد: امسال بالغ بر دو میلیون تومان فطریه و کفاره در این موسسه جمع آوری شده که در بین محرومان توزیع شده است.

برزگر در پایان ضمن تشکر از خیران و نیک اندیشان یاری رسان به مجموعه خیریه آبشار عاطفه ها ابراز کرد: خیران و نیک اندیشان می توانند کمک های نقدی و غیرنقدی خویش را به شماره حساب کمک های مردمی ۰۱۰۹۲۳۴۴۹۰۰۲و شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۱۲۷۴۴۹ به نام موسسه خیریه آبشار عاطفه ها اسفدن و زیرکوه واریز نمایند.

 

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید