• کد خبر: 3231
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 30 می 2017

اهدا جهیزیه به نوعروسان

۵۵سری جهیزیه به ارزش۱۱۰۰ میلیون ریال به نوعروسان نیازمند شهرستان زیرکوه و اسفدن اهدا شد

 

به گزارش  اسفدن خبر ؛وحیده برزگری مدیر موسسه خیریه آبشار عاطفه‌های اسفدن در حاشیه مراسم اهداء جهیزیه به نو عروسان اظهار داشت: به منظور تحکیم بنیاد خانواده و ازدواج آسان در اولین مرحله اهداء جهیزیه سال جاری توانستیم ۵۵سری جهیزیه به نو عروسان نیازمند اهداء کنیم .

وی با بیان اینکه ارزش هر سری جهیزیه ۲۰میلیون ریال می باشد افزود: این جهیزیه ها شامل کلیه اقلام مورد نیاز یک خانواده از قبیل فرش، اجاق گاز ، جاروبرقی، میزتلویزیون ، اتو ،بخاری و ملزومات آشپزخانه است.

مدیر مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌های اسفدن با بیان اینکه در سال گذشته ۱۹ سری جهیزیه به نوعروسان اهدا شده است، عنوان کرد: توزیع ۲۰سبد کالا به ارزش ۵۰میلیون ریال ، توزیع الوازم والحتریر به ۷۰کودک مهرجوبه به ارزش ۲۸میلیون ریال ،توزیع پوشاک بین ۸۰خانواده به مبلغ ۳۵۰ملیون ریال از دیگر فعالیت های این مو سسه می باشد.

برزگری گفت: در حال حاضر۲۰ نوعروس در حال انتظار دریافت جهیزیه از موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها هستند.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی امام جمعه اسفدن نیز در این مراسم با تاکید بر تسهیل شرایط ازدواج برای جوانان عنوان کرد: باید همه با هم برای کمک به نیازمندان وارد عمل شویم، ازدواج و‌ تسهیل شرایط ازدواج نیز یکی از مهمترین کارهایی است که باید انجام دهیم. وی خطاب به زوج‌های جوان گفت: نوعروسان با حفظ حجاب و عفاف و‌ نودامادها هم با علاقه و تلاش زنگی خود را شروع کنند تا زندگی خوبی داشته باشند.

 

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید