• کد خبر: 4410
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 15 ژوئن 2018

برگزاری نماز باشکوه عید فطر به شکرانه یکماه روزه داری و تزکیه در اسفدن/تصاویر

نجوای بندگی در خجسته عید سعید فطر در شهر اسفدن طنین انداز شد و مومنان یکصدا در برابر یگانه معبود عالم سر سجده فرود آورده و نماز عید را اقامه کردند

به گزارش اسفدن خبر ؛ مردم اسفدن به شکرانه یک ماه روزه داری و عبادت، نماز عید سعید فطر را با شور و شکوهی در مصلی این شهر اقامه کردند.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های نماز عید سعید فطر ضمن تبریک  عید فطر را روز عیدی گرفتن از خدای متعال دانست و افزود: عید فطر یکی از یام الله و زمینه ساز وحدت لمه و اتحاد برای مسلمانان است.

وی در ادامه به ۲۷ خرداد سالگرد تاسیس جهاد سازندگی و روز جهاد کشاورزی اشاره کرد و اظهار داشت جهاد کشاورزی بازوی نظام اسلامی برای تحقق خود کفایی و پیشرفت عدالت محوراست .

خطیب جمعه اسفدن با بیان اینکه جهاد سازندگی با فاصله ۴ ماه پس از پیروزی انقلاب به فرمان امام راحل شکل گرفت بیان د اشت: در سالی که مزین شده به سال حمایت از تولید ایرانی و کالای ایرانی به معنای واقعی کلمه از تولیات روستائیان و کشاورزان بایدحمایت شود

وی گفت : آنچه امروز به ان سخت نیاز داریم کار جهادی برای ساخت و آبادانی کشور بخصوص روستا ها که مراکز اصلی تولید مواد غذایی هستند.

در پایان این مراسم از امامان جماعت مساجد اسفدن و همچنین فعالین حوزه فرهنگی تجلیل به عمل امد.

 

 

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید