• کد خبر: 548
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 15 اکتبر 2014

عملیات احداث واحد های مسکونی بلوک 50واحدی اسفدن از اواخر سال 86 آغاز گردید .که تا پایان سال 92 بیش از 50درصد واحد های مسکونی در آن سکونت یافتند .وهم اکنون پس از گذشت 6 سال از تلفن ثابت بهرمند نیستند

بزودی مالکین بلوک ۵۰واحدی از تلفن ثابت برخوردار می شوند

عملیات احداث واحد های مسکونی بلوک ۵۰واحدی اسفدن از اواخر سال ۸۶ آغاز گردید .که تا پایان سال ۹۲ بیش از ۵۰درصد واحد های مسکونی در آن سکونت یافتند  .وهم اکنون پس از گذشت  ۶ سال از تلفن ثابت بهرمند نیستند .

علیرضا مومنی ساکن بلوک ۵۰واحدی  مسکن مهر گفت: از سال ۱۳۸۷ در این بلوک  ساکن شدم ،با توجه به اینکه مکاتبات زیادی با مسئولین مربوطه  شهرستان وحتی با دفتر ریاست جمهوری نیز داشته ام  ولی هنوز از تلفن ثابت و خدمات آن بی بهره مانده ام.

يکي ديگر از شهروندان ساکن بلوک ۵۰واحدی  هم در گفت وگو با اسفدن خبر گفت: متاسفانه بيش از چندين ماه است پیگیر واگذاری تلفن ثابت در این بلوک هستم  ولي با گذشت اين مدت هنوز از تلفن خبري نيست و هر بار که به اداره مخابرات مراجعه کردم پاسخ قانع کننده اي به من ندادند .

قاسم احمدی ساکن در خيابان امام خميني(ره)۲۵ اسفدن با بیان اینکه هزینه های تلفن همراه، نسبت به تلفن ثابت بیشتر است گفت: استفاده از تلفن ثابت علاوه بر کاهش هزینه، از نظر فنی در مقایسه با تلفن همراه مشکلات کمتری از جمله قطعی دارد.

وی همچنین گفت : متاسفانه به دليل نداشتن خط تلفن ثابت امکان استفاده از اينترنت وجود ندارد و مجبوريم اکثر کارهاي خود را در «کافي نت هاي » شهر انجام دهيم

با توجه به اهمیت ارتباطات از جمله تلفن ثابت و اینترنت و تقاظاهای مکرر مالکین در خصوص رفع مشکل تلفن ثابت پایگاه اطلاع رسانی اسفدن خبر طی مکاتباتی به مدیریت مخابرات شهرستان واستان جویای اقدامات انجام گرفته در خصوص این مشکل گردید.

« عیدی زاده» مدیر عامل وعضو هیئت مدیره شرکت مخابرات خراسان جنوبی اظهار امیدواری کرد طرح شبکه کابل مسکن مهر (بلوک ۵۰واحدی ) در مرحله انتخاب پیمانکار می باشد.

وی درخصوص رفع مشکل دیگر شهروندان که در حاشیه خیابان امام حسین (ع ) ،خیابان ولی عصر (عج ) خیابان کشاورز وتعدادی از کوچه های خیابان امام خمینی (ره) قرار دارند و از نعمت تلفن ثابت محروم هستند گفت :

با اجرای این طرح دیگر نقاطی که احتیاج به توسعه شبکه کابل داشته باشند نیز اقدام لازم صورت خواهد گرفت.

نظرات کاربران

دیدگاه ها بسته شده اند.