• کد خبر: 4097
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 13 آوریل 2018

امام جمعه اسفدن :

تمرکز دشمن بر ضربه زدن به اقتصاد کشور است

حجت الاسلام عبدالهی گفت: امروز دشمن بر روی ضربه زدن به اقتصاد کشور متمرکز شده و تصور می کند که از این طریق می تواند مردم ایران را به زانو در اورد که این برنامه دشمن همت دو چندان مسئولان و مردم را می طلبد.

به گزارش اسفدن خبر؛ حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های این هفته ضمن تبریک و تسلیت به امام زمان (عج) ،مقام معظم رهبری و بخصوص خانواده اولین شهید مدافع حرم در استان به ۲۷ رجب سالروز بعث پیامبر اعظم حضرت محمد بن عبدالله اشاره کرد و بیان داشت :عید مبعث عید بر افراشته شدن پرچم علم ، معرفت وعدل است و روز مبعث در حقیقت پر برکت ترین روز سال است.
وی گفت:عید مبعث عید زدودن رنجهای بشر است ،رنج هایی که امروز هم به شکلهای گوناگون ادامه دارد .
حجت الاسلام عبدالهی با بیان اینکه عید مبعث روز رجوع به فطرت الهی است بیان داشت: آنچه باید برای ما از این عید مطرح باشد پیام بعثت است که در دو هدف ؛فردی ( تزکیه انسان )و دیگری در حوزه اجتماعی ( استقرار عدالت جامعه) مطرح می باشد که اگر به این دو پیام عمل شود اهداف رسالت انبیاء محقق شده است.
وی در ادامه به ۲۹ فروردین ماه اشاره کرد و بیان داشت : ۲۹ فروردین ماه روز تجلیل و تکریم از دلاورمردی ها و رشادت های ارتش جمهوری اسلامی ایران است
خطیب جمعه اسفدن با بیان اینکه ارتش ایران نقش موٍری در کسب پیروزی های ملت ایران داشته است افزود: امروز ارتش ایران اسلامی این افتخار را دارد که قوی تر و هوشمندتر از هر زمانی در راستای حفظ استقلال و حفاظت از مرزهای مهین اسلامی می تواند اقدام کند.
عبدالهی افزود: اینکه دشمن بعد از برجام به سراغ موشک های ما آمدند این قدرت نیروهای مسلح ما را نشان می دهد .و این عقب نشینی های اسرائیل و عربستان بخاطر همین قدرت است که مورد تحریم و هجمه دشمن قرار می گیرد گر چه با وجود ارتش مکتبی و ولایی نظام و انقلاب بیمه است و از دست دشمنان کاری بر نمی آید .
امام جمعه اسفدن در بخشی دیگر از سخنان خود نکاتی در مورد شعار سال مطرح نمود و اظهار داشت: امروز دشمن بر روی ضربه زدن به اقتصاد کشور متمرکز شده و تصور می کند که از این طریق می تواند مردم ایران را به زانو در اورد که این برنامه دشمن همت دو چندان مسئولان و مردم را می طلبد.
وی رونق گرفتن چرخ صنایع و تولید ملی ،اشتغال برای جوان ایرانی ،مانع خروج ارز از کشور ،بی اثر کردن تحریم های دشمن و کاهش آسیب های اجتماعی را از مهمترین دلایل حمایت از کالای ایرانی ذکر کرد.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید