• کد خبر: 4456
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 6 جولای 2018

امام جمعه اسفدن:

ثبات مدیریتی در قاینات حکم فرما باشد/مسئولین تعامل صادقانه با مردم داشته باشند

امام جمعه اسفدن به تغییرات ناگهانی مدیریتی در شهرستان قاین اشاره کرد و گفت: دراین وضعیت کنونی به صلاح شهرستان قاینات نیست که جابه جایی های زود هنگام صورت گیرد و از استاندار محترم می خواهیم که یک ثبات مدیریتی قاینات حکم فرما باشد.

به گزارش اسفدن خبر ؛حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تشکر از حضور نمازگزاران به تغییرات ناگهانی مدیریتی در شهرستان قاین اشاره کرد و گفت: دراین وضعیت کنونی به صلاح شهرستان نیست که جابه جایی های زود هنگام صورت گیرد و از استاندار محترم می خواهیم که یک ثبات مدیریتی در شهرستان قاینات حکم فرما باشد.
امام جمعه اسفدن در ادامه به ۲۱ تیرماه روز حجاب و عفاف، مصادف با حمله به مسجد گوهر شاد توسط عُمال رضا خان در سال ۱۳۱۴اشاره کرد و بیان داشت: از هنگامی که استعمارگران قدم به کشور اسلامی ما نهادند ارزشهای اسلامی را مانع نفوذ خویش دیدیند و نوکران خود را مامور مبارزه با آن ارزشها کردند.
وی با بیان اینکه دشمنان اسلام نوکرانی با سلیقه خود می خواهد گفت: از قبیح ترین کارها این است که شخص اول مملکت لباس ملی خود را قبول نداشته باشد و بگوید اینگونه لباس پوشیدن برای ما ننگ است و باید حجاب “که دستور خدا و رسول اوست” را برداریم تا متمدن شویم .
خطیب جمعه اسفدن گفت: وقتی علماء اسلام حکم خدا را بیان می کنند که بانوان حجاب داشته باشند می گویند اینها می خواهند زن خانه نشین باشد اکه اگر این چنین باشد که نیاز به حجاب نیست پس زن باید حجاب داشته باشد تا بتواند در اجتماع باشد.
حجت الاسلام عبدالهی در پایان به بیانات مقام معظم رهبری در دانشگاه امام حسین(ع) اشاره کرد و اظهار داشت: برنامه دشمن ایجاد شکاف و جدایی بین نظام و مردم است و این طراحی نشان دهنده حماقت آنهاست زیرا نمی دانند که نظام جمهوری اسلامی چیزی جز ملت ایران نیست و این دو جدا شدنی نیستند .
وی گفت: کسی گمان نکند که تقابل آمریکا با ایران امر جدیدی است ، بلکه از شروع انقلاب این تقابل هم شروع شده با کودتای نظامی کار خود را پیش بردند ولی بعد انقلاب دیگر کودتا هم جواب نداد نه کودتای طبس و نه کودتای پایگاه شهید نوژه که کودتای بسیار خطرناکی بود که بصورت معجزه آسایی لو رفت و انقلاب حفظ شد.
امام جمعه اسفدن با سوال اینکه علاج کار در مقابل آمریکای متجاوز و بدعهد چیست ؟ اظهار داشت:یک عده نسخه تسلیم تجویز می کنند و فکر می کنند اگرتسیلم آمریکا شوند، دوست و خیرخواه آنها خواهد شد ،که بفرموده امام راحل این جهالت است که اگر تصور کنیم آمریکا به صلاح ما یک قدم بردارد.
وی با بیان اینکه مردم ما مرگ سرخ را به زندگی ذلت بار ترجیح می دهند ابراز داشت: علاج صحیح در مقابل آمریکای متجاوز و تحریم های او استحکام نظام ،حفظ همبستگی ملت با مسئولان نظام ، وحدت کلمه در ارکان کشور ،تقویت مولفه های قدرت نظام جمهوری اسلامی و توجه به تحرکات و توطئه های دشمنان داخلی و خارجی است.
خطیب جمعه اسفدن گفت: مسئولان هم مراقب باشند از سهل انگاری ،تنبلی ،اشرافیگری و تکبر نسبت به مردم دوری کنند و تعامل صادقانه با مردم داشته باشند.
وی با بیان اینکه مسئولین با عمل خود امید را به جامعه تزریق کنند اظهار داشت: به گمان اینکه می خواهند به مردم امید بدهند وعده سر خرمن و امید واهی ندهند و با عمل خود مردم را امیدوار کنند که اگر اینگونه باشد ملت ایران در جایگاهی قرار خواهد گرفت که دشمنان جرات تهاجم به ملت ما را نخواهند داشت.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید