• کد خبر: 1883
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 29 آوریل 2016

امام جمعه اسفدن:

جبهه جنگ اقتصادی و مقابله با دشمن حمایت از کارخانه ها ومزارع کشوراست

حجت الاسلام عبدالهی گفت:نشاط و حیاط یک ملت و استقلال کشور در دست کارگران و زحمت کشان جامعه است و امروزه جبهه جنگ اقتصادی و مقابله با دشمن همان کارخانه ها ومزارع کشوراست وباید به این تولیدات بهادادوازآنهاحمایت کرد.

به گزارش اسفدن خبر ، حجت الاسلام عبداللهی خطیب جمعه شهر اسفدن در جمع نمازگزارن جمعه این شهر اظهار داشت: امروزه دشمن در صدد تحمیل خواسته های خود از طریق فشار اقتصادی است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی براینکه کلید مشکلات اقتصادی ایران در لوزان و ژنو نیست بلکه در داخل کشور است تصریح کرد :کلید حل مشکلات تقویت و حمایت تولید داخلی است.

امام جمعه اسفدن خاطر نشان کرد: نشاط و حیاط یک ملت و استقلال کشور در دست کارگران و زحمت کشان جامعه است و امروزه جبهه جنگ اقتصادی و مقابله با دشمن همان کارخانه ها ومزارع کشوراست وباید به این تولیدات بهادادوازآنهاحمایت کرد.

حجت الاسلام عبداللهی برداشت مبلغ دو میلیاردی  دلاری آمریکا از حساب ملت ایران به بهانه پرداخت غرامت به کشته های آمریکایی در بیروت را مصداق یک راهزنی بین المللی وخلاف برجام دانست و تاکید کرد : مسئولان و وزارت خارجه باید نسبت به این اقدام امریکا واکنش نشان داده و از حق ملت ایران دفاع نمایند.

وی افزود : کسانی که در داخل کشور تصور میکنند میشود به امریکا اعتماد کرد  و خودرا دلسوز کشور و ملت میدانند این عمل آمریکا مصداق خوبی است تا بفهمند “آمریکا قابل اعتماد نیست”.

حجت الاسلام عبدالهی با اشاره  به ۱۲ اردیبهشت ماه سالروز شهادت علامه شهید مرتضی مطهری و روز معلم  اظهار داشت : معلمی شغل انبیاست و تشکیل هویت نسل جوان بدست معلمین و مربیان دلسوز این جامعه است.

امام جمعه شهر اسفدن تاکید کرد: اگر کشوری بخواهد به عزت مادی و معنوی و پیشروی علمی و آبادانی برسد باید آموزش و پرورش  بعنوان یک کار بنیادی  بپردازد.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید