• کد خبر: 3965
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 9 فوریه 2018

امام جمعه اسفدن:

حضور مردم در صحنه ها ، موجب استحکام انقلاب اسلامی می شود/۲۲ بهمن روز جشن ملی ملت ایران

امام جمعه اسفدن گفت:۲۲ بهمن ماه متعلق به هیچ گروه و جناح خاصی نیست بلکه روز جشن ملی ملت ایران است.

به گزارش  اسفدن خبر ، حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های این هفته   نماز جمعه ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر به یکشنبه ۲۲ بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی وسقوط نظام شاهنشاهی اشاره کرد و گفت:دشمن خیلی سعی کرد که انقلاب روی چهل سالگی  خودش را نبیند  ولی به کوری  چشم دشمنان  این امر محقق نشد .

وی با بیان اینکه شرایط داخلی و خارجی  اهمیت حضور مردم  را در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه را  دوچندان کرده است افزود: اگر تا دیروز حضور ملت ما برای فلسطین و لبنان مایه دلگرمی بوده است امروز چشم ملتهای عراق ،سوریه ،لیبی و بحرین به ماست .

حجت الاسلام عبدالهی  گفت: ۲۲ بهمن ماه متعلق به هیچ گروه و جناح خاصی نیست  بلکه روز جشن ملی ملت ایران است

وی ضمن تاکید بر حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن افزود: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن تجدید بیعت با آرمانهای  امام وانقلاب است و در حقیقت بیعت با رسول خدا  و اامیر المومنین  در غدیر خم است

امام جمعه اسفدن با بیان اینکه حضور مردم انقلاب رازنده نگه می دارد بیان داشت: آنچه مایه ترس دشمن از ملت ماست حضور شما مردم با وحدت و انسجام پشت سر ولایت است که دشمن از  این اتحاد می ترسد.

وی با اشاره به اینکه  ما مردم با حضور  در راهپیمایی  ۲۲ بهمن  پاسخ یاوه گویی های یکساله ترامپ را خواهیم داد تصریح کرد : در راهپیمایی ۲۲ بهمن ملت ایران به توفیق الهی بار دیگر نشان خواهد داد که چه می گویند و چه می خواهند .

وی گفت: همه دنیا چشم هایشان را باز کنند و۲۲ بهمن امسال را هم مثل سالهای گذشته تماشا کنند.

خطیب جمعه  اسفدن افزود: به فضل پروردگار خواهید دید که روز  ۲۲ بهمن  ملت ایران با حضور  با شکوه خودشان مشت محکمی به دهان دشمنان خواهند زد.

وی تاکید کرد: از همین تریبون نماز جمعه اعلام می کنیم  بار دیگر ملت ایران با توکل بر خدا با همه فشار ها و تهدیدها در مقابل زور گویان  خواهند ایستاد و توطئه های دشمنان را خنثی خواهند کرد.

خطیب جمعه اسفدن  گفت :حضور شما دشمنان  را ناامید می کند وموجب استحکام  انقلاب اسلامی می شود و اگر مردم به صحنه نیایند و صحنه را خالی کنند دشمنان و بد خواهان انقلاب و اسلام  صحنه را در دست خواهند گرفت.

حجت الاسلام عبدالهی افزود: علیرغم تمامی مشکلات و گرفتاری ها حضور  خود را به رخ جهانیان خواهیم کشد و به دشمنان نشان خواهیم داد که ما همچنان بر سر آرمانهای امام و رهبری عزیر ایستاده ایم.

امام جمعه اسفدن در پایان  ضمن تشکر  از مدیران و مسئولین شهرستان  به کلنگ زنی سالن چند منظوره  اسفدن درروزهای اخیر اشاره کرد و بیان داشت: امیدواریم  که بودجه لازم اختصاص داده شود تا به سرنوشت بعضی از پروژها که دچار سال زدگی می شود نشویم وجوانان ما بتوانند از مکان های ورزشی به نحو احسن استفاده کنند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید