• کد خبر: 2018
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 3 ژوئن 2016

امام جمعه اسفدن:

دفاع از مظلومان از آرمان‌های امام خمینی(ره)است

حجت الاسلام عبدالهی با بیان این‌که امام راحل ،اسلام واقعی را در ایران احیا کرد، افزود: دفاع از مظلومان از آرمان‌های امام راحل بود.

به گزارش اسفدن خبر ،حجت الاسلام عبداللهی امام جمعه شهراسفدن در خطبه های نماز جمعه این هفتهضمن تسلیت سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت : امروزسعادت و پیشرفت کشور ما در ادامه راه امام (ره)است
وی افزود: با امام عهد و پیمان می بندیم و میگوییم همچنان به اهدافو آرمانهای تو وفا دارهستیم و گوش بفرمان خلف صالح تو خواهیم بود .
حجت الاسلام عبدالهی با بیان این‌که امام راحل اسلام واقعی را در ایران احیا کرد، افزود: دفاع از مظلومان از آرمان‌های امام راحل است و ملت موحد ایران با تاکید بر این آرمان‌ها از ملت‌های مسلمان و ستمدیده جهان حمایت می‌کند.
خطیب جمعه شهر اسفدندر ادامه به انتخاب آیت الله خامنه ای به رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توسط مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و تصریح کرد : این انتخاب خبرگان رهبری انتخاب بسیار شایسته ای بود ، چرا که همانطور که امام خمینی (ره) فرمودند ، آیت الله خامنه ای نعمتی است که خدا به ما داده است و در بین متعهدان به نظام و انقلاب و اسلام چون خورشید روشنی می درخشد .
حجت الا اسلام عبدالهی با توجه به مواضع سعودی ها دررابطه حج امسال در مقابل ایراناظهار داشت : عربستان باید بداند که مردم غیور ایران به هیچ وجه حاضر نیستند که عزت و غیرت خود را زیرپا بگذارند و شرایط غیرمنطقی و تحمیلی آنان را بپذیرند.
وی افزود: این اعمال غیر منطقی آنان نشان از بی کفایتی آل سعود و برای مدیریت بر چنین مراسمی را دارد که باید جهان اسلام تدبیری برای آن بیندیشند.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید