• کد خبر: 2538
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 4 اکتبر 2016

به مناسبت هفته نیروی انتظامی صورت گرفت:

دیدار امام جمعه و اعضای شورای اسلامی شهر با پرسنل کلانتری اسفدن

حجت الاسلام و المسلمین عبدالهی امام جمعه اسفدن به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر در کلانتری شهر اسفدن به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی حضور پیدا کردند .

به گزارش اسفدن خبر ؛درابتدای این دیدارستوانیکم زمانی فرمانده کلانتری اسفدن ضمن گزارشی از عملکرد کلانتری اسفدن درجهت ایجاد آرامش واحساس امنیت مردم این شهرارائه نمود.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی امام جمعه اسفدن در ادامه با تبریک هفته نیروی انتظامی به تلاشگران و مجاهدان این عرصه ، برقراری امنیت وآسایش مردم منطقه را خدمتی مقدس دانست وافزود: حريم نظم و امنيت اجتماعي و اخلاقي جامعه و ارزش هاي اسلامي و امنيت را از ضروري ترين نيازهاي بشري و لازمه جامعه پاك و آرماني اعلام نمود.و خدمات خالصانه نیروهای خدوم انتظامی را در برقراري نظم و امنيت و تامين رفاه و آسايش مردم را خدمتي بزرگ و جهادي مقدس دانست. چراکه مردم باید با شنیدن نام نیروی انتظامی ، احساس امنیت وآرامش کنند.

وی با تاکید بر حفظ اقتدار نیروی انتظامی تصریح کرد: با حفظ و افزایش بیش از پیش اقتدار این نیرو جامعه برای افراد فرصت طلب و مجرمین نا امن می شود و مردم احساس امنیت بیشتری خواهند کرد.

در پایان این دیدار، نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام عبدالهی اقامه شد

dsc_4672 dsc_4682 dsc_4667

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید