• کد خبر: 684
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 6 ژانویه 2016

احتیاج داری بردار،احتیاج نداری بگذار، جمله ساده ای که این روزها بر بسیاری از دیوارهای این مرز و بوم نقش بسته چه دیوار باشد و چه طناب ساده ای بر روی یک زمین خالی.

دیوارمهربانی به قاین رسید+تصاویر

به گزارش اسفدن خبر ، تفاوتی نمی کند چه کسی اولین دیوار مهربانی را در کدام نقطه کشور ایجاد کرد مهم اقدام خودجوش مردمی بود که با فرا رسیدن فصل سرد سال همنوعان نیازمند خود را فراموش نکردند و در حد توان خود به آنها یاری رساندند و این اقدام نیک آنقدر مورد استقبال قرار گرفته که در مدتی بسیار کوتاه نه تنها تمام نقاط کشور را در نوردیده بلکه توجه بسیاری از رسانه های خبری بزرگ جهان را نیز به خود جلب کرد.

اگر نیاز نداری بذار و اگر نیاز داری بردار، جمله ساده ای که این روزها بر بسیاری از دیوارهای این مرز و بوم نقش بسته است.

این دیوارهادلهایمان را به اینکه هنوز هم کورسوی امیدی به زنده بودن انسانیت و توجه به نیازمندان به دور از هرگونه ریا، تبلیغات و فرمایشی بودن وجود دارد، روشن کرده است.

پس از چندین شهر کشور، مردم قاین با یک حرکت خودجوش این شهر را صاحب دیوار مهربانی کردندواین دیواردر خیابان شهید رجائی درکنار مهد هنرکودک  برای کمک به نیازمندان و فقرا راه اندازی شد.

راه اندازی این دیوار با استقبال خوب مردم نوع دوست قاین همراه شده است ودرشبی سردکودکان مهدهنر کودک به همراه والدین خودبا اهدای لباس برروی دیوار مهربانی قاین سهیم شدند.

مردم نوع دوست و خیر می توانند لباس های اضافی خود و یا لباس های نو را برای کمک به نیازمندان به این دیوار آویزان کنند تا نیازمندان از آنها استفاده کنند.

بر روی این دیوار شعار نیاز نداری بذار ، نیاز داری بردار به چشم می خورد، تا نیک اندیشان به کمک تشویق شوند و افراد بی بضاعت نیز در صورت نیاز از لباس های نصب شده بر روی دیوار مهربانی استفاده کنند.

نسیم قاین

IMG_3379 IMG_3380 IMG_3380_0 IMG_3383 IMG_3385 IMG_3387

نظرات کاربران

دیدگاه ها بسته شده اند.