• کد خبر: 2137
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 1 جولای 2016

امام جمعه اسفدن:

روز قدس میراث ماندگار امام خمینی(ره)در جهت انسجام اسلام برعلیه اسرائیل

امام جمعه اسفدن گفت:روز جهانی قدس ،میراث ماندگار حضرت امام (ره) در جهت انسجام اسلام علیه اسرائیل این غده سرطانی جهان اسلام است.

به گزارش اسفدن خبر ، حجت‌الاسلام عبدالهی  امام‌جمعه اسفدن در خطبه‌های این هفته نماز جمعه  ضمن تشکر از تمامی شرکت کنندگان در راهپیمایی روز قدس بخصوص روزه داران که در هوای گرم حضور یافتند گفت: روز جهانی قدس ،میراث ماندگار حضرت امام (ره) در جهت انسجام اسلام علیه اسرائیل این غده سرطانی جهان اسلام است

وی با تاکید بر اینکه مسئله قدس همچنان مسئله اول جهان اسلام است گفت: سالهاست جهان اسلام در چنین روزی  خشم مقدس خود را علیه رژیم جعلی اسرائیل وآمریکای پلید ابراز می دارد.

خطیب جمعه اسفدن افزود:امروز استکبار جهانی به سردمداری شیطان بزرگ که از ملت ایران سیلی خورده و زخمی است در مقابله با ملت ایران نا کام  و شکت خورده  شده است.

حجت الاسلام عبدالهی با بیان اینکه شیطان بزرگ با پرورش جریان های سلفی و تکفیری در عراق و سوریه با جهان اسلام به مبارزه برخواسته است و اسرائیل در حاشیه امن بسر می برد  افزود: مواضع حامیان سران عرب و بعضی کشورها اسلامی از اسرائیل نشان می دهد حقوق بشری و وجدانی در کار نیست.

وی تصریح کرد: ما دیر یا زود به لطف خدا شاهد رها شدن قدس عزیز  و خرد شدن شیشه عمر اسرائیل خواهیم بود و با ظهور حضرت ولی عصر همراه رهبری عزیزمان به لطف الهی در مسجد الاقصی پشت سر امام زمان نماز خواهیم خواند.

عبدالهی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به ۱۲ تیر ماه سالروز حمله ددمنشانه ناوگان آمریکا جنایتکار به هواپیمای مسافربری ایران اشاره کرد و گفت:این جنایات ثابت می کند که آمریکا وحشی ترین کشور دنیاست و بحق از تفاله های یهودی صهیونیستی است.

وی با بیان اینکه بعضی می خواهند همین مستکبر عالم را بزرگ کنند و از او یک دوست بسازند عنوان کرد: چرا باید ملت ایران فراموش کند که اینها چه بر سر ملت ما آورده اند .

امام جمعه اسفدن گفت:حقوق بشر آمریکایی را باید در ابو غریب و گوانتاناما و افغانستان ،پاکستان ،بحرین ،یمن ،عراق ، سوریه  و فلسطین جستجو کرد.

وی گفت: هر کس درباره حقوق بشر حرف بزند آمریکایی ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند.

وی در پایان به سالروز شهادت شهید محراب آیت الله صدوقی ، ۱۴ تیر ماه بزرگداشت  قلم بر پیروان راه پیامبر  و خالق قلم ، روز شهرداری و دهیاری ها و همچنین روز مالیات اشاره کرد.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید