• کد خبر: 3990
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 16 فوریه 2018

امام جمعه اسفدن:

سیاست تحریم و تهدید دشمن در برابر عزم مردم ایران مردود است

امام جمعه اسفدن گفت:دشمنان در ۲۲ بهمن امسال شنیدند و فهمیدند که سیاست تحریم و تهدید در برابر عزم انقلابی ملت ایران راه به جایی نخواهد برد.

به گزارش اسفدن خبر ؛حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی امام جمعه اسفدن در خطبه های این هفته  نماز جمعه ضمن تشکر از حضور پر شور مردم در راهپیمایی  ۲۲ بهمن ماه  در سراسر گشور،به سه شنبه  ۱ اسفند ماه  بنابر روایتی سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اشاره کرد و بیان د اشت: باید از ایام فاطمیه در شناخت زهرای مرضیه نهایت استفاده را بکنیم ومجالس ومحافل عزا در خورشان حضرت برگزار کنیم .
وی گفت: درسهایی که  حضرت فاطمه زهرا (س) به ما داده همانند  حمایت از امام و ولایت تا پای جان  ایستادگی و در برابر جریانات فکری و عقیدتی  احساس مسئولیت کنیم.
خطیب جمعه اسفدن در دادمه به پنج شنبه ۳ اسفند ماه سالروز کودتای انگلیسی رضا خان در سال ۱۲۹۹ اشاره کرد و ابراز داشت: یکی از وقایع مهم تاریخ معاصر ایران کودتای سوم اسفندماه  رضا شاه بود  که انگلیسی ها به این نتیجه رسیدند  که پس از جنگ جهانی اول برای دستیابی بیشتر به منابع  ایران  باید یک نوکر سر کار بیاورند.
وی گفت : بعد از پادشاهی رضا خان سالها به مردم ظلم کرد وبه بیگانه ای همچون انگلیس خوش خدمتی کرد  وکشف حجاب و اسلام ستیزی را رواج  و اسقلال کشور را فروخت.
حجت الاسلام عبدالهی در پایان به راهپیمایی غرور آفرین مردم در ۲۲ بهمن ماه ۹۶ اشاره کرد و اظهار داشت: درود خدا بر شما مردم مومن و ولایت مدار وهمیشه در صحنه که در مراسم عظیم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه با آرمان های مقدس امام و شهدا تجدید پیمان نمودید و با لبیک به ندای رهبری عزیز که فرمودند راهپیمایی امسال گرمتر و پر شور تر خواهد بود وهمه خواهند آمد، حماسه ای دیگر آفریدید و در برابر دشمنی ها و فتنه های دشمن سر خم نکردید وآرزوهای دشمن را به یاس تبدیل کردید.
وی گفت: شما به دشمنان داخلی و خارجی ثابت کردید که با همه وجود به پای نظام ، انقلاب و ولایت ایستاده اید و توجهی به یاوه سرائی های شیطان بزرگ ندارید.
امام جمعه اسفدن با بیان اینکه دستاوردهای حضور بی نظیر مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال دشمن شکن بود افزود: به یقین پیام حضور مردم قهرمان ایران اسلامی را مقامات شیطانی آمریکا شنیدند و فهمیدند که سیاست تحریم و تهدید در برابر عزم انقلابی ملت ایران راه  بجایی نخواهند برد.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید