• کد خبر: 4524
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 9 آگوست 2018

مراسم پاسداشت بیستمین سالگرد شهید ناصری در اسفدن برگزار شد/تصاویر

مراسم پاسداشت بیستمین سالگرد شهید سرلشکر حاج محمد ناصر ناصری و شهدای مظلوم مزارشریف در مسجد جامع اسفدن  برگزار شد.

به گزارش اسفدن خبر ،مراسم بیستمین سالگرد شهادت  شهید سر لشکرحاج محمد ناصر ناصری وشهدای مزار شریف در مسجد جامع اسفدن با حضور امام جمعه اسفدن و سرهنگ هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات با گرامیداشت یاد وخاطره شهدا وامام راحل وشهدای مظلوم مزارشریف اظهارداشت:اگر دشمنان نظام جمهوری اسلامی بعد از ۴۰ سال اعلام می کنند که هنوز به دشمنی خود ادامه خواهند داد ،ما به خودمان می بالیم چرا که مسیر انقلاب را درست رفته ایم که اگر مسیر را اشتباه رفته بودیم دشمنی هم کمتر شده بود.

وی با بیان اینکه دشمنی غرب به سرکردگی آمریکا زمانی تمام خواهد شد که یا ما تسلیم و یا هم قوی شویم بیان داشت: تسلیم در برابر دشمن در فلسفه و آموزه های اسلامی ما راهی نیست و امکان پذیر نخواهد بود برای آنهایی که با مکتب اسلامی ناب آشنا هستند.

سرهنگ هزاری افزود: ما به شهدا مدیون هستیم وامشب که در سالروز شهادت شهید ناصری هستیم به این شهید عزیز افتخار می کنیم چرا که ایشان رایزن جمهوری اسلامی در کشورهای منطقه و افغانستان بوده و در ترویج تفکر و فرهنگ اسلامی همت گماشت و خون مطهر خودش را هدیه کرد.

وی با اشاره به اینکه شهید ناصری با اعتقاد این کارها را انجام می داد تصریح کرد: در کشور مظلوم افغانستان در بین مسلمانان که نیاز به راهنمایی و اینکه شاخصه های اصلی و اسلامی را بشناسند حضور جمهوری اسلامی ایران را می طلبید که شهید ناصری بدرستی تشخیص داد .

 

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید