مردم به شایعات بی‌اساس شیوع کرونا در اسفدن توجه نکنند

اسفدن خبر -از روز گذشته اخباری در فضای مجازی مبنی بر شیوع این بیماری دراسفدن  ‌دست به دست شد، اما بررسی میدانی اسفدن خبروبر اساس  منابع مطلع  نشان می‌دهد تمام این اخبار شایعه و بی‌اساس است.

به گزارش اسفدن خبر : اگر چه تا کنون بیمار مبتلا به کرونا در شهر اسفدن  نداشته‌ایم اما  متاسفانه باید بگوییم  که شهرهای اطراف ما آلوده شده‌اند و احتمال انتقال آن وجود دارد و فقط مردم باید با حفظ خونسردی و رعایت کامل نکات بهداشتی از ابتلا به این بیماری پیشگیری کنند.

قربانعلی اسداللهی شهردار اسفدن هم از  مجموعه اقدامات در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در شهر اسفدن خبر داد و افزود: همزمان با اعلام مراجع ذیصلاح مبنی بر خطر انتشار ویروس کرونا با تمام امکانات به منظور پیشگیری از انتشار این ویروس با اولویت اماکن و فضاهای عمومی به میدان آمده و ضدعفونی کردن شهر را در دستور کار خود قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا شهرداری اسفدن  برای آرامش خیال شهروندان اقدام به ضدعفونی کردن پارک ها و وسایل بازی کودکان ،مساجد و پمپ بنزین  شهر کرده است.

 شهردار اسفدن  با بیان اینکه تدابیر لازم به منظور مقابله با انتشار ویروس اتخاذ نموده و مواد ضدعفونی کننده مورد نیاز برای ایام عید و تعطیلات تهیه نموده است گفت : در تلاشیم که فضای عمومی را تا حد ممکن عاری از این ویروس کنیم تا شهروندان بدون نگرانی با رعایت نکات بهداشتی در سطح شهر رفت و آمد کنند.

وی گفت: با توجه به تاکیدات مسئولین کشوری و استانی از همشهریان عزیز مقیم سایر شهرها به ویژه مراکز آلوده به ویروس از جمله تهران ،قم و  مشهد عاجزانه تقاضامندیم حتی الامکان از مسافرت به شهرهای دیگر خودداری نموده و در منزل بمانند و توصیه‌های بهداشتی را رعایت کنند.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید