• کد خبر: 791
  • گروه خبری : اخبار استان
  • تاریخ انتشار : 11 ژانویه 2016

مسئول هسته گزینش استانداری خراسان جنوبی گفت: در 9 ماهه ابتدای امسال 4 هزار و 547 نفر در استان گزینش شدند.

مسئول هسته گزینش استانداری خراسان جنوبی: گزینش بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ نفر در ۹ ماهه ابتدای امسال

به گزارش اسفدن خبر، محمدرضا غیرتی؛ مسئول هسته گزینش استانداری خراسان جنوبی در گردهمایی گزینش‌گران استان اظهار کرد:  از ابتدای سال جاری ۴ هزار و ۵۴۷ نفر در استان گزینش شده‌اند که از این تعداد ۲ هزار و ۱۴۰ پرونده مربوط به افراد بدو ورود به دستگاه های اجرایی است.

وی افزود: این استخدامی ها به صورت قراردادی، پیمانی و شرکتی انجام شده است.

مسئول هسته گزینش استانداری خراسان جنوبی گفت: ۲ هزار و ۴۰۷ پرونده هم مربوط به تبدیل وضعیت، ارتقای پست و انتصاب بوده است.

غیرتی تصریح کرد: هم اکنون ۱۴۸ گزینش‌گر در خراسان جنوبی فعالیت می کنند که از این تعداد ۱۰۸ نفر پاره وقت و ۴۰ نفر تمام وقت مشغول هستند.

لزوم دیدگاه وسیع نسبت به کار گزینش گران

عبادی از هسته گزینش آموزش و پرورش هم در این گردهمایی اظهارکرد: مطلب اصلی که باید مورد نظر مسئولان قرار بگیرد، دیدگاه وسیع و باز نسبت به کار گزینش گران است. چرا که آنطور که باید و شاید مدیران با این کار آشنا نیستند و به آن توجه نمی کنند.

وی افزود: گزینش گران باید در انجام خود از حیث حق داوطلب و نظام عمل کنند و دقت کنند مبادا بر اساس سهل انگاری فردی را که شایسته نیست انتخاب کنند و سبب درگیر شدن تمام دستگاه شوند.

عبادی با بیان اینکه منبع صادق و وفاداری که گزینش گران بتوانند به آن اعتماد کنند وجود ندارد تصریح کرد: مردم که منابع و صاحبان اصلی جامعه و نظام هستند باید در این زمینه بیشتر همکاری کنند.

وی بر آگاهی عمومی نسبت به امر گزینش تاکید کرد: در این خصوص از ائمه جماعات و ائمه جمعه درخواست شد که متاسفانه تنها دو نفر از ائمه جمعه در خطبه های نماز به صورت خیلی سطحی به آن اشاره کردند.

 خاورستان

نظرات کاربران

دیدگاه ها بسته شده اند.