• کد خبر: 3925
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 3 فوریه 2018

فرماندار قاین در جمعه مردم اسفدن

مشکل آب افین و اسفدن به زودی مرتفع می شود

فرماندار قاین با اشاره به مشکل آب افین و اسفدن گفت: با دستور استاندار محترم خراسان جنوبی برای حل این مشکل اعتباراتی تخصیص داده شده است و امیدواریم تا تابستان سال آتی مشکلات مرتفع شود.

به گزارش اسفدن خبر ، بهمن کهن ترابی  در سومین روز از ایام الله دهه فجر ، در جمع مردم شهر اسفدن با تبریک ایام الله دهه فجراظهارکرد:یکی از مشکلاتی که مردم شهر اسفدن  وروستای افین چند سالی است با آن دست وپنجه نرم می کنند موضوع آب افین واسفدن است که این موضوع برای ما به  یک دغدغه تبدیل شده بود .

وی افزود: به دلیل مشکلات مالی طرح مطالعاتی ان طول کشید و در جلسه ای که چند مدت پیش با استاندار محترم  و مدیرعامل آب منطقه ای استان و همچنین معاون عمرانی استاندار داشتیم آقای مروج الشریعه دستور پیگیری به جد این  موضوع را به بخش های مختلف دادند.

فرماندار گفت: برای این طرح حدود ۲ میلیارد تومان نیاز است که استاندار محترم به معاون عمرانی خود دستور پیگیری و حل مشکلات آب افین و اسفدن رادادند .

وی افزود: خواهش ما این است که مردم آرامش خودرا حفظ کنند ودراین امر دخالتی نداشته باشند وقول می دهم  این موضوع را به جدیت پیگیری کنم  وتا تابستان سال آینده مشکل مرتفع شود.

کهن ترابی  ادامه داد: ۱۳ کیلومتر لوله گذاری و انتقال آب به سمت  اسفدن انجام خواهد شد و جهاد کشاورزی نیز ۹۰۰ میلیون تومان اعتباربلاعوض  برای این طرح در نظر گرفته است و ۲۰۰ میلیون تومان هم نیاز به همیاری مردم دارد و امیدواریم با همکاری مردم این طرح هر چه سریعتر اجرایی شود.

فرماندار قاین در بخش دیگری از سخنان خود گفت:شهر اسفدن به دلیل دارا بودن شرایط اقتصادی مناسب  می تواند به یک قطب صنعتی به ویژه صنایع تبدیلی تبدیل شود ودراین زمینه باید بخش خصوصی ورود پیدا کند و ماهم حمایت خواهیم کرد .

انتهای پیام/

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید