• کد خبر: 274
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 4 ژانویه 2016

حجت الاسلام عبدالهی با بیان اینکه وجود رهبری برای امت اسلامی ایران همانند یک چراغ ومصباح است افزود :امروزه بد بختی بیشتر کشورهای اسلامی از بی بصیرتی آنهاست.

مشکل آمریکا با اصل نظام است/بی بصیرتی عامل بدبختی بیشتر کشوهای اسلامی

به گزارش اسفدن خبر ، حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه شهر اسفدن در اولین خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه که با استقبال پرشورمردم همراه بودضمن دعوت مردم به تقوای الهی وتشکراز استقبال مردم از نماز عبادی سیاسی جمعه درشهر اسفدن گفت:وحدت اسلامی ؛لازمه شکل گیری یک تمدن اسلامی است و آنچه امروز جهان اسلام از آن رنج می برد نبود وحدت وانسجام است که همه مسلمانان جهان برای خنثی شدن توطئه های استکبار باید با هم متحد شوند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا هیچ گاه برای ملت فهیم و بصیر ایران به چهرهای قابل اعتماد تبدیل نخواهد شد تاکید کرد: امریکا را دگر آزمودن خطاست چون آمریکا با اصل نظام مشکل دارد و از هر طریق که بتواند به اسلام ضربه می زند و این از خصوصیات استکبار است.

امام جمعه اسفدن با اشاره به اینکه وجود رهبری برای امت اسلامی ایران همانند یک چراغ ومصباح است افزود :امروزه بد بختی بیشتر کشورهای اسلامی از بی بصیرتی آنهاست پس باید بصیرت داشت، و به ندای ولی امر مسلمین لبیک گفت و زیر پرچم ولایت فقیه رفت تا از گزند شیطنت های امریکا در امان بمانیم.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید