• کد خبر: 2769
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 20 ژانویه 2017

امام جمعه موقت اسفدن:

مهمترین هدف انقلاب ،مقاومت در برابر سلطه استکباراست

امام جمعه موقت اسفدن مهمترین هدف انقلاب را مقاومت در برابر سلطه استکبار دانست و تصریح کرد: ما باید در مقابل سلطه آمریکا و دیگر جنایتکاران که چشم طمع به این ملت دارند مقاومت کنیم .

به گزارش اسفدن خبر، حجت الاسلام ارمغان امام جمعه موقت اسفدن در خطبه های نماز جمعه  این هفته ضمن گرامیداشت  ۶ بهمن ماه حماسه مردم آمل  با اشاره به فرا رسیدن دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی به اهداف انقلاب اسلامی پرداخت و  بیان داشت:  اولین هدفی که انقلاب اسلامی داشت پیاده شدن حاکمیت اسلامی بود که انقلابیون می خواستند آنچه که اسلام و قرآن می فرماید  این انقلاب شکل بگیرد و مردم سالاری دینی به وجود آید و قانون اساسی کشور نیز اسلامی شود .

حجت الاسلام ارمغان آزادی  رادومین هدف انقلاب اسلامی ذکر کرد وگفت: آزادی  بی معنی اینکه  از بند آمریکا ،اسرائیل و انگلیس نجات پیدا کنیم نه اینکه آزادی به منظور بی بند باری و فساد درجامعه باشد که زمانی آزادی را در جامعه جوری دیگر معنی کردند و استفاده های نیز شد.

امام جمعه  موقت اسفدن عدالت اجتماعی  را یکی دیگر از اهداف انقلاب اسلامی بر شمرد و عنوان کرد: عدالت اجتماعی هدف انقلاب اسلامی بود که عدالت در جامعه ما برگزار شود اما در بعضی از جا ها در بحث عدالت اجتماعی ما مشکلات زیادی داریم که برخی با گرفتن حقوق های آنچنانی  به دیگران ظلم می کنند  که بارها مقام معظم رهبری تاکید داشته اند که این گونه حقوق ها باید پیگیری شود و نتیجه آن به مردم اعلام شود  اما متاسفانه عده ای این حقوق را  قانونی می دانند.

وی اظهار داشت: رفاه عمومی  چهارمین هدف این انقلاب بود که خوشبختانه تا حدودی این امر محقق شده است و در هر روستایی که مشاهده می کنیم روستائیان  از نعمت آب ،برق و تلفن برخوردار هستند

حجت الاسلام ارمغان ریشه کنی فقرو جهل در جامعه و مقاومت در برابر سیل بنیان  کن اخلاقی سرازیر شده از غرب را هدف بعدی انقلاب خواند و گفت : در دهه اول انقلاب این مهم به نحو احسن انجام گرفت ولی متاسفانه کم کم دوباره رسوخ کرد و برگشت که ما نباید بگذاریم که این کار انجام گیرد.

وی آخرین و مهمترین هدف از انقلاب را مقاومت در برابر سلطه  استکبار دانست و تصریح کرد: ما باید در مقابل سلطه آمریکا و دیگر جنایتکاران که چشم طمع به این ملت دارند مقاومت کنیم .

امام جمعه موقت اسفدن در بخش دیگر از سخنان خود به  زخم های که دشمن بر پیکر انقلاب وارد کرده است اشاره کرد و افزود: تفرقه مذهبی ،اختلاف جناحی و دو قطبی کردن  مصنوعی  جامعه  از جمله کار هایی است که دشمن در جهت از بین بردن این انقلاب  انجام می دهد .

وی در ادامه به توطئه های دشمن درجنگ هشت ساله ،شورش های قومی ،تحریم های اقتصادی و نفوذ  اشاره کرد و اظهار داشت : امروزه دشمن با جنگ سخت دیگر ورود پیدا نمی کند بلکه  امروز دشمن با جنگ نرم می آید که ذهن ،باورها و سنت های  درست ما را عوض کند .

حجت الاسلام ارمغان با بیان اینکه تغییر محاسبات مسئولین یکی از جاهایی بود که دشمن نفوذ کرد و انقلاب را تا لبه پرتگاه در فتنه ۸۸ برد گفت: دشمنان این ملت  روز نهم دی ماه را فراموش کرده اند،آن  کسانی که فکر می کنند در این کشور یک اکثریت خاموش و مخالف با نظام جمهوری اسلامی هستند  یادشان رفته است که سی و هفت سال است که هر ساله در بیست و دوم بهمن ماه در همه شهر های این کشور جمعیت های عظیمی به دفاع از نظام جمهوری اسلامی بیرون می آیند و مرگ بر آمریکا می گویند .

وی حذف نام شهدا از کوچه و خیابان ها  و توجیه اینکه یادواره شهدا خروجی ندارد را یکی دیگر از توطئه های نفوذی خواند و گفت : حذف کردن نام شهداء و شعار مرگ بر آمریکا یک شبیخون فرهنگی است  اما نمی دانند که شعار مرگ برآمریکا بر قلب مردم نقش بسته است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید