• کد خبر: 2440
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 12 سپتامبر 2016

همزمان با سراسر کشور؛

نماز عید قربان دراسفدن اقامه شد

صبح امروز و در ساعات آغازین عید سعید قربان مردم متدین و خداجوی اسفدن با حضور گسترده و با شکوه خود در مراسم اقامه نماز عید قربان، فرارسیدن این روز بزرگ را گرامی داشتند تا یکبار دیگر نوای زیبا و دل نشین “اللهم اهل الکبریا والعظمه…” در این شهر طنین‌انداز شود.

به گزارش اسفدن خبر ؛ همزمان با سراسر کشور، نماز با شکوه عید سعید قربان با حضور اقشار مختلف مردم به امامت حجت الاسلام عبدالهی خطیب جمعه اسفدن در محل فاطمیه این شهربرگزار شد

pizap-com14736975409541

حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های نماز عید سعید قربان با تبریک این روز به تمامی مسلمانان به ویژه مردم خداجوی اسفدن اظهار داشت: پیام عید قربان تسلیم محض بودن در برابر اراده و فرمان الهی است؛ به این معنا که به آنچه خداوند متعال برای ما مقدر کرده راضی باشیم و به دستورات الهی عمل کنیم.

وی با تاکید بر اینکه عید قربان عید بندگی،عبودیت و بازگشت انسان به مقام تقرب الهی است ، گفت: قربانی کردن نفس در راستای رسیدن به تقرب الهی، امری بسیار مهم و سرنوشت ساز است و باید همه ما در این مسیر حرکت کنیم.

حجت الاسلام عبدالهی سه بعد اقتصادی ،فرهنگی و سیاسی را ازجمله ابعاد حج عنوان کرد و گفت :اگر حج را با آن رموز و اسرار و فلسفه ای که دارن انجام دهیم در مقابل توطئه دشمنان که می خواهند فرهنگ غنی ما را نابود کنند خواهیم ایستاد.

امام جمعه اسفدن در پایان با اشاره به اینکه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) شجره ملعون و خبیث و وهابی آل سعود لیاقت اداره حرمین شریفین را ندارد، خاطر نشان کرد : انشاله روزی فرا رسد که این شجره ملعون و خبیث ریشه کن شده و شجره طیبه اهل بیت جایگزین شوند.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید