• کد خبر: 3620
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 13 اکتبر 2017

امام جمعه اسفدن:

هجمه به رئیس قوه قضائیه هزینه مقابله با مفسدین اقتصادی است/سپاه مانع دستیابی آمریکا به اهدافشان است

به گزارش اسفدن خبر ، حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های این هفته نمازجمعه اسفدن، ضمن تسلیت ۲۴ مهر ماه  سالروز شهادت امام سجاد (ع) به چهارشنبه ۲۶ مهر ماه روز تربیت بدنی و ورزش اشاره کرد وگفت: توسعه و ترویج ورزش در جامعه می تواند علاوه بر سلامت بدن بر سلامت روحی و روانی جامعه هم اثر بگذارد.

وی افزود: بعضی برای رفع افسردگی  و آرامش دنبال مواد مخدر و روان گردان و دیگر ابزارهای حرام میروند در حالی که ورزش می تواند در رفع افسردگی و خیلی از بیماری های روحی روانی موثر باشد و نشاط و شادابی واقعی را به جامعه برگرداند.

خطیب جمعه اسفدن با اشاره به مباحث مطرح شده حول قوه قضائیه گفت : این روزها هجمه های زیادی بر علیه قوه قضائیه و شخص ریاست محترم قوه قضائیه می شود برخی گروههای معاند که زخم خورده نظام هستند و بیت المال را به یغما می برندو اکنون دستشان کوتاه شده است ،شایعه سازی و تخریب چهرهای نظام  را در دستور کار خود قرار داده اند.

وی افزود: هجمه به رئیس قوه قضائیه هزینه مقابله با مفسدین اقتصادی است در حالی که امام راحل (ره) فرمودند : هیچ کس حق جو سازی و یا توهین علیه قوه قضائیه در رسانه ها و جاهای دیگر را ندارد.

حجت الاسلام عبدالهی همچنین  به موضوع خباثت های آمریکا نسبت به سپاه  و اینکه چرا آمریکا بدنبال تحریم سپاه و تروریسم خواندن سپاه است اشاره کردو بیان داشت:  این نهاد انقلابی مانع دستیابی  آمریکا به اهدافشان  در منطقه شده است و همواره  در مبارزه با تروریسم   پیشگام بوده است.

وی با بیان اینکه سپاه مظهر دفاع ملت  ایران از آرمانهای بلند خویش است اظهار داشت:دشمن تصور می کند تهدید و فشار می تواند مردان مجاهد و جان بر کف را عقب براند که رهی خیال باطل است .

حجت الاسلام عبدالهی با تاکید بر حمایت خود و مردم ولایی از فرزندان دلیر خود در سپاه   افزود: سپاه پاسداران ،ارتش و نیروی های انتظامی ونیروهای مسلح کشور  جزئی از قلب تپنده این مردم هستند  که سپاه و بسیج یعنی اینکه ایران ۸۰ میلیون جان بر کف دارد.

وی گفت : دشمنان ایران بخصوص آمریکای جنایتکار بدانند که ملت ایران  در حمایت از فرزندان خود که مدافعان عزت و امنیت و حافظان دین و انقلابند ثابت قدم ایستاده اند  که این را در تشییع جنازه سپاهی شهید حججی نشان دادند.

امام جمعه اسفدن  هدف دشمنان را از تحریم سپاه و تخریب مسئولان نظام  را در حقیقت تضعیف جایگاه ولی امر مسلمین دانست و ابراز داشت: به کوری چشمان شما هر روز بر اقتدار و منزلت این جایگاه افزوده می شود  و با این اعمال  احمقانه شما شیاطین  مردم ایران تمام قد و یک پارچه پشتیبان ولی فقیه و نظام و نهاد های انقلابی خود هستند و اگر دست از پا خطا کنند با آنان مثل داعش برخورد خواهد شد.

وی گفت: شیطان بزرگ اکنون با عهد شکنی بی شرمانه خود در برجام ماهیت پلید خود را آشکار ساخته که دستگاه دیپلماسی کشور جواب دندان شکنی به مواضه خصمانه آمریکا داده و خواهد داد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید