پخش هفت ویژه برنامه نوروزی از شبکه های صدا و سیمای استان در ایام نوروز

مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت: در ایام نوروز هفت ویژه برنامه نوروزی از شبکه های صدا و سیمای استان پخش می شود.

139307250911316023860274_1

به گزارش اسفدن خبر ،ثقفی مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار خاورستان؛ اظهارکرد: مرکز صدا و سیمای خراسان جنوبی به مناسبت عید نوروز برنامه های مختلفی را در دستور کار قرار داده است.

وی افزود: تلاش شده است تا در برنامه های نوروزی بخش های متفاوتی در زمینه های مختلف تهیه و پخش شود.

وی پخش پیام نوروزی مقام معظم رهبری، پیام نوروزی استاندار و امام جمعه، ارتباط با مراکز خدمات رسانی در نوروز و اطلاع رسانی از وضعیت آب و هوا و جاده ها، استفاده از حضور مهمانان از سراسر استان و گفتگو در خصوص صنایع دستی و گردشگری و … را از جمله آیتم های برنامه های نوروزی عنوان کرد.

مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی تصریح کرد: با توجه به اعزام کاروان های راهیان نور؛ تلاش خواهد شد تا بمنظور فضاسازی معنوی برنامه ها، با این کاروان ها ارتباط برقرار شود.

ثقفی اجرای نمایش های طنز، آهنگ ها و موسیقی های نوروزی و بومی، ارتباط با استودیو های سایر استان ها و … را هم از سایر برنامه هایی دانست که در بیشتر برنامه ها مورد استفاده خواهد گرفت.

وی افزود: شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی برای لحظات ویژه تحویل سال نو، ویژه برنامه ای با عنوان «نو نوار» را پیش بینی کرده که به صورت زنده و مستقیم از ساعت ۷ صبح تا ساعت ۱۰:۳۰ تقدیم هم استانی ها خواهد شد.

مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت: به منظور ایجاد فضای معنوی و عرفانی هر چه بیشتر، در طول برنامه و به ویژه در لحظات نزدیک به تحویل سال، مراسم نقاره خوانی حرم امام رضا (ع) پخش خواهد شد و ارتباط هایی زنده نیز با گزارشگر مستقر در محل حرم امامزاده حسین بن موسی الکاظم (ع) شهرستان طبس برقرار خواهد شد.

ثقفی تصریح کرد: همچنین برنامه تلویزیویی “نو نوار (۲)” هم ویژه تمام ایام نوروز ۱۳۹۵ خواهد بود که در قالب ۱۳ برنامه ۶۰ دقیقه ای از یکم تا سیزدهم فروردین پخش خواهد شد.

وی اظهارکرد: برنامه رادیویی “سر سال نو” ویژه تحویل سال ۱۳۹۵ ، از ویژه برنامه های صدای استان است که در قالب یک برنامه ۱۸۰دقیقه ای و زنده از ساعت ۷ صبح تا ۱۰:۳۰ پخش خواهد شد.

مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت: برنامه رادیویی “سلامو” ویژه صبح نوروز ۱۳۹۵ در قالب ۱۲ برنامه ۱۲۰ دقیقه ای از دوم تا سیزدهم فروردین و برنامه رادیویی “قدم ورچشم” ویژه عصر نوروز ۱۳۹۵ در قالب ۱۳ برنامه ۱۲۰ دقیقه ای از یکم فروردین تا سیزدهم فروردین از شبکه صدای استان پخش می شود.

ثقفی بیان کرد: رویکرد اصلی ویژه برنامه های صبح و عصر نوروز «اطلاع رسانی و ایجاد لحظات شاد و مفرح» است که در ویژه برنامه صبح نوروز رویکرد «اطلاع رسانی» و در ویژه برنامه عصر نوروز رویکرد «تفریحی و سرگرمی» تقویت خواهد شد.

وی اظهارکرد: برنامه رادیویی “استان در نوروز” هم در قالب ۵۲ برنامه ۱۵ دقیقه ای، عنوان ویژه برنامه ای است که به مناسبت ایام نوروز، هر روز در ۴ بخش (بخش صبحگاهی : ساعت ۹:۰۰ و ساعت ۱۲:۰۰ و بخش عصرگاهی : ساعت ۱۶:۳۰ و ساعت ۲۰:۲۰ ) به صورت زنده تولید و پخش می­شود.

وی افزود: هدف از تولید این برنامه “اطلاع رسانی به مسافران نوروزی از وضعیت استان در ایام نوروز” است.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید