• کد خبر: 2490
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 23 سپتامبر 2016

امام جمعه اسفدن:

پیروزهای ملت انقلابی ایران در سایه توکل و استقامت است نه در پای میز مذاکره با شیطان

امام جمعه اسفدن گفت:پیروزهای ملت انقلابی ایران در سایه توکل و استقامت است نه در پای میز مذاکره با شیطان بزرگ و تا ملت انقلابی و به آرمان های انقلاب پایبند باشد دشمنی های شیطان بزرگ ادامه خواهد داشت.

 

به گزارش اسفدن خبر ، حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن  در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن دعوت به تقوای الهی وبا اشاره به شروع سال تحصیلی جدید گفت:فصل مهر آغاز بهار دانش و شکفتن شکوفه های زیبای علم است .

وی افزود: مدرسه محیطی است که نسل های آینده و مدیران لایق و دلسوز را برای آینده کشور تربیت می کند و مردان و زنانی که می خواهند فردای کشور را بسازنند از مدرسه های آن کشوربر خواهند خواست.

امام جمعه اسفدن با تاکید بر اینکه  باید آموزش و پرورش به مسائل فرهنگی و تعلیم و تربیت بیشتر توجه کند افزود: نقش اول مدرسه تعلیم و تعلم و تربیت دانش آموزان است و آموزش و پروش آینه تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی و تمدن اسلامی است و این رسالت آموزش و پرورش را سنگین می کند.

حجت الاسلام عبدالهی با بیان اینکه مسیر سعادت دانش آموزان را تنها با دو بال آموزش و پرورش می توان پیمود اظهار داشت: غفلت امروز ما فردای تلخی به همراه خواهد داشت لذا معلمان و اولیای محترم باید در این مزرعه پاک و خالی ، فضایل انسانی را رشد دهند.

خطیب جمعه اسفدن در ادامه  به هشتمین سر شماری نفوس و مسکن  اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به اینکه نتایج حاصل از سرشماری پایه و اساس همه برنامه ریزی های کشور می باشد توصیه می شود به سوالات آمار گیران پاسخ های صحیح و دقیق بدهند تا مسئولین بتوانند با اتکاء به آن برنامه ریزی بهتری انجام دهند .

وی افزود:مسئولین هم این آمار را یک  امانت بدانند و دست کاری نکنند که به فرموده رهبر معظم انقلاب دستکاری در آمار گناه کبیره است و باعث سلب اعتماد مردم می شود.

امام جمعه اسفدن در بخشی دیگر از سخنان خود به بیانات مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  اشاره کرد و گفت: در طول سالهای گذشته گاهی اوقات سخنانی از جانب برخی مسئولان مطرح می شود مبنی بر اینکه رفع تهدید نظامی و جنگ بدلیل فلان اقدام بوده  در حالی که این سخنان صحیح نیست  و تنها عامل رفع تهدید نظامی اقتدار دفاعی و نظامی و ایجاد ترس و رعب در دشمن بوده و خواهد بود.

وی اظهار داشت:اگر ما امروز می توانیم اینگونه با اقتدار در مجامع  بین المللی نسبت به آمریکای بد عهد  و عربستان داعش پرور و اسرائیل غاصب سخن بگوییم به خاطر امنیتی است که نیروهای نظامی و سلاح های ما در سایه حمایت مردم ایجاد کرده است.

حجت الاسلام عبدالهی تصریح کرد :مسئولین بدانند که هرگونه سخنی یا عملی که باعث تضعیف  بنیه دفاعی کشور شود خواسته یا نا خواسته خیانت به نظام است .

وی گفت: اگر قدرت نظامی ما قوی و آماده  نباشد همین  وهابی های خائن و آل سعود مگر به مردم یمن رحم می کنند که به ما رحم کنند ،مگر جنگ هشت ساله برای چه اتفاق افتاد که صدام را توهم ضعف در کشور برداشت و حمله کرد پس باید قوی باشیم و برای لبیک گفتن به فرمان ولی امر مسلمین آماده باشیم.

خطیب جمعه اسفدن با تاکید بر اینکه موضع دیپلماسی ایران  باید عزت و اقتدار خود را حفظ کند گفت:اگر کسانی تصور می کنند که با امتیاز دادن به آمریکا و دیگران خواهند توانست به اهداف نظام اسلامی  برسند  سخت در اشتباهند.

وی گفت: پیروزهای ملت انقلابی ایران در سایه توکل و استقامت است نه در پای میز مذاکره با شیطان بزرگ و تا ملت انقلابی  و به آرمان های انقلاب پایبند باشد دشمنی های شیطان بزرگ ادامه خواهد داشت .

امام جمعه اسفدن در خطبه های این هفته نماز جمعه به ۵مهرماه روز مباهله  پیامبر اکرم (ص) و شکسته شدن حصر آبادان ،۶مهر ماه روز خانواده و تکریم بازنشستگان و همچنین به ۷ مهر ماه  روز بزرگداشت فرماندهان شهید  دفاع مقدس (فلاحی ،فکوری،نامجو،کلاهدوز و جهان آرا ) نیز اشاراتی کرد.

 

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید