• کد خبر: 5427
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 23 فوریه 2020

پیشرفت ۷۰ درصدی عملیات بهسازی پارک جنگلی اسفدن

قربانعلی اسداللهی شهردار اسفدن گفت: پیشرفت عملیات بهسازی پارک جنگلی اسفدن  به مرز ۷۰ درصد رسید.

به گزارش اسفدن خبر ، مهندس اسداللهی با بیان اینکه  عملیات بهسازی  این پارک از اوایل بهمن ماه سال جاری  شروع شده است  گفت: تاکنون  بیش از ۱۰۰۰ متر جدول گذاری با سنگ لاشه معدن  با هزینه۱۳۵۰میلیون ریال  بصورت اسناد خزانه  مورد بهسازی قرار گرفته است.

وی همچنین از اجرای ۸۰۰ متر مربع سنگ فرش و آسفالت  با اعتبار ۸۵۰میلیون ریال تا پایان اسفند ماه سال جاری خبر داد  و گفت: ۲ سری مجموعه بازی پلی اتیلن ،۲سری ست ورزشی ۱۳ تیکه ،۲۵ عدد سطل زباله پارکی و ۲۲ عدد مخزن زباله بزرگ با اعتبار ۱۹۰۰میلیون ریال از طریق سامانه ستاد خریداری شده است.

شهردار اسفدن گفت: در زمینه تامین روشنایی این پارک تعداد ۶عدد برج نوری ،سه عدد تابلو برق ،۳۱عدد پایه چراغ پارکی ،۳۵ عدد پایه چراغ  چمنی  و دو امتیازبرق تک فاز ۳۲ آمپر و یک امتیاز برق سه فاز ۶۰آمپر در مجموع به ارزش ۱۵۰۰میلیون ریال  از سوی شرکت ها خریداری ودر حال  تحویل به شهرداری اسفدن می باشد .

اسداللهی  پارک جنگلی اسفدن را یکی از ظرفیت‌های مغفول مانده این شهر دانست و افزود: با اجرای عملیات بهسازی و زیباسازی و ایجاد فضاهای تفریحی وگردشگری و  ورزشی رونق خوبی در این پارک ایجاد خواهد شد.

گفتنی است پارک جنگلی اسفدن بیش از ۵ هکتار مساحت دارد که هم اکنون ۳ هکتار آن در حال بهسازی می باشد.

 

 

 

 

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید