• کد خبر: 3928
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 3 فوریه 2018

در سومین روز از ایام الله دهه فجر:

کلنگ زنی سالن چند منظوره ورزشی شهر اسفدن با اعتبار اولیه ۱میلیارد و ۵۰میلیون تومان

در سومین روز از ایام الله دهه فجر کلنگ زمین ورزشی چند منظوره شهر اسفدن با اعتبار اولیه ۱ میلیارد و ۵۰میلیون تومان به زمین زده شد و المان گلزار شهدای این شهر نیز به بهره برداری رسید.

به گزارش اسفدن خبر  ، محسن قطبی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قاین در مراسم کلنگ زنی این پروژه ورزشی گفت: این اولین سالن چند منظوره ورزشی در شهر اسفدن است که اعتبار اولیه آن که بالغ بر ۱میلیارد و ۵۰ میلیون تومان از اعتبارات سال ۹۶ در نظر گرفته شده است ودر سال آینده نیز بخش دوم اعتبارات  به مبلغ ۱ میلیارد تومان  تخصیص خواهد یافت.

وی افزود: این پروژه در زمینی به متراژ ۱۵۰۰ متر مربع اجرا خواهد شد .

اسدالهی شهر دار اسفدن در حاشیه افتتاح  پروژه های شهر اسفدن گفت: در طی ۲ماه گذشته  ۲۸ هزار مترمربع زیرسازی معابر به مبلغ ۴۴۵۶ میلیون ریال در شهراجرا شده است .

وی به جدول گذاری وهدایت آبهای سطحی به طول ۷۵۰ متر به میزان ۵۲۰میلیون ریال و موزائیک فرش و سنگ فرش به میزان ۳۷۵۰متر مربع با اعتبار ۴۷۸میلیون ریال اشاره کرد و گفت: این پروژه ها نیز درایام الله دهه فجر امسال به بهره برداری رسیده است .

شهر داراسفدن درادامه گفت: المان شهدای گمنام شهر اسفدن نیز با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیون تومان اجرا شد که ۲۰ میلیون از اعتبارات آن توسط شهرداری و ۱۰ میلیون را اداره کل حفظ آثار خراسان جنوبی و ۵ میلیون تومان توسط  خیرین و مردم پرداخت شده است.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید