• کد خبر: 1457
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 27 فوریه 2016

امام جمعه اسفدن:

در پسا انتخابات، رفاقت را سرلوحه کار قراردهید/ همه وظیفه‌دارند تسلیم آرای مردم باشند

از داوطلبان انتظار داریم که پسا انتخابات، رفاقت را سرلوحه کار قرار دهند و همه باید به آرای مردم تمکین کنند.

به گزارش اسفدن خبر  ، حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه شهر اسفدن درخطبه های این هفته نماز جمعه ضمن دعوت مردم به تقوای الهی وعمل صالح گفت: تشخیص حق از باطل از خصوصیات یک شخص مومن است .

وی با اشاره به روز حماسه بزرگ سیاسی اظهار داشت : حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب فرد اصلح امروز یک تکلیف است که همه باید به آن عمل کنند .

حجت‌الاسلام عبدالهی  به دو انتخابات مهم  مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و افزود: امروز دیگر رقابت تمام میشودوباید تبدیل به رفاقت بشود.

وی افزود: اگر تاکنون به خاطر رقیب و طرفدارانش از کسی یا گروهی گله‌ و کینه به دل گرفته بودید امروز باید تمام شود و اگر کسی در این میدان به شما بدی کرده، شما باید به او نیکی کنید.

امام جمعه شهراسفدن  به نامزدهای انتخاباتی و طرفداران آنها توصیه کرد، اسم هرکسی از صندوق به‌عنوان منتخب اکثر مردم درآمد نماینده همه مردم است و همه باید به او کمک کنند و او نیز خود را وکیل همه بداند و با مردم زندگی کند و به دردهای مردم گوش کند و در مجلس با تصویب و قوانین این دردها را درمان کنند.

عبداللهی تأکید کرد: همه وظیفه‌دارند تسلیم آرای مردم باشند و اگر کسی خلاف این جهت حرکت کند ازنظر مردم و قانون مردود است و اگر کسی اعتراضی هم داشته باشد قانون راه را باز گذاشته است.

وی افزود: همه پای صندوق‌های رأی حاضر شوند و با رأی عالمانه خود مسیر حرکت انقلاب را هموار سازند و مطمئن باشند در مقابل هر رأی که نقش خود را در سازندگی اخلاقی و اقتصادی ایفا می‌کند باید پیش خدا جوابگو باشیم.

امام‌جمعه  اسفدن  با بیان اینکه برای هر رأی باید حجت شرعی داشته باشیم و  با حزب و حزب‌بازی و فامیل بازی نمی‌شود رأی داد تصریح کرد : باید کسانی انتخاب شوند که مرعوب قدرت‌های شیطانی نشوند و نمایندگان باید وضعیت نظام جهان و اسلامی را بشناسند.

حجت الاسلام عبدالهی از نامزدها و طرفدارانشان خواست تا مقابل شورای نگهبان و قانونی تمکین کنند زیرا آرای ملت حق‌الناس است و باید از آن صیانت شود.

وی با تأکید بر اینکه باید از توهین و تخریب جلوگیری شود، بیان داشت:  ولایت‌فقیه سنگربان نظام اسلامی می باشد از داوطلبان انتظار داریم که پسا انتخابات، رفاقت را سرلوحه کار قرار دهند و همه باید به آرای مردم تمکین کنند.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید