• کد خبر: 1203
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 5 فوریه 2016

امام جمعه اسفدن:

۲۲بهمن ماه روز تو دهنی به آمریکاست/بر سر اصول با هیچ کس و با هیچ قیمتی معامله نمی کنیم

حجت الاسلام عبدالهی بیان داشت:۲۲بهمن ماه روز تو دهنی به آمریکاست ومردم دراین روزبار دیگر نشان خواهند داد که چه می گویند و چه خواهند کرد.

به گزارش اسفدن خبر ، حجت الاسلام عبدالهی  امام جمعه اسفدن در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر اسفدن با اشاره به ایام الله دهه فجر گفت:مهمترین مسئله امروز انقلاب ما استقامت است

وی افزود:استقامت یعنی اینکه ما سرحرف خودمان ایستاده ایم و بر سر اصول با هیچ کس و با هیچ قیمتی معامله نمی کنیم و بر آن افتخار می کنیم  و از آن ارزشها به نحو احسن پاسداری خواهیم کرد.

امام جمعه اسفدن بااشاره به روز شمار تاریخ انقلاب وروز ۱۹بهمن که به نام روز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی  و اعلام همبستگی هما فران با امام و انقلاب نامگذاری شده است گفت:هما فران با اقدام شجاعانه و در شرایط خاص به محضر امام مشرف شدند و با رهبری و ارزشهای انقلاب بیعت کردند و برگ زرینی در تاریخ این سرزمین رقم زدند که تا امروز ادامه دارد.

  حجت الاسلام عبدالهی با بیان اینکه ۲۲ بهمن ماه ،تجسم عینی پشتیبانی از آرمان های انقلاب است گفت:مردم با حماسه خود در این روز وبا حضور خودشان مشت محکمی به دهان دشمنان خواهند زد.

 وی ضمن دعوت از مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن گفت: ۲۲بهمن ماه روز تو دهنی به آمریکاست ومردم دراین روزبار دیگر نشان خواهند داد که چه می گویند و چه خواهند کرد.

وی گفت: امروز جمهوری اسلامی ،مسلّح به سلاحی  است که از سلاح اتمی بالاتر و برنده تر است و آن سلاح اراده و ایمان مردم و حضور  و همراهی آنها با مسئولین و انقلاب است.

حجت الاسلام عبدالهی تصریح کرد:مردم با اتحاد ،وحدت کلمه و حضور خود آنچنان مشتی به دهان  همه مستکبرین عالم خواهند زد که باز هم مثل گذشته آنها را گیج و مبهوت خواهدکرد.

 خطیب جمعه اسفدن  در بخشی دیگر از سخنان خود با توجه به تذکرات مقام معظم رهبری (مد ظله) در خصوص انتخابات بیان داشت: به نهاد های قانونی نباید اهانت شود و همه  در برابر قانون باید سر تعظیم فرود آورند.

وی افزود:همه وبه خصوص بزرگان مملکت بایستی مواظب باشند که در امورات دخالت نکنند چرا که انقلاب اسلامی ما مردمی است نه موروثی واین انقلاب بر پایه ارزشها بر پاست و همه در برابر قانون باید سرتعظیم فرود آورند.

وی افزود :آب در اسیاب دشمن نریزیم زیرا دشمن دنبال دو دستگی و اختلاف در داخل است همانگونه که در منطقه به دنبال اختلاف بین کشورهای اسلامی و یا فرق مذهبی است.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید