• کد خبر: 3002
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 3 فوریه 2017

امام جمعه اسفدن:

۲۲بهمن روزتودهنی به دشمنان خواهدبود

خطیب جمعه اسفدن ضمن تاکید برحضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه گفت:۲۲بهمن روز تو دهنی به دشمنان خواهد بود ونشان زنده بودن ملت ایران است.

به گزارش اسفدن خبر ؛حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های این هفته  ضمن تبریک ایام الله دهه فجر وتشکر از کسبه ، ادارات ،شهرداری و پایگاه های بسیج در تزئین شهر به مناسبت ایام الله دهه فجروهمچنین تبریک روز پرستارگفت:شخصیت والای حضرت زینب (س)الگوی شایسته ای برای مردان و زنان حقیقت جوی عالم است.
وی افزود: اگر زنان جامعه چنین شخصیت  کاملی را الگوی خود قرار دهند آن جامعه از نظر ارزشهای معنوی و اخلاقی مشکلی نخواهند داشت و شهوت پرستان و سیاست بازان نخواهند توانست از آنها استفاده کنند.
خطیب جمعه اسفدن در ادامه ضمن تاکید برحضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه گفت:۲۲بهمن روز تو دهنی به دشمنان خواهد بود ونشان زنده بودن ملت ایران است.
وی افزود : ملت ایران هر سال در ۲۲ بهمن ،دشمن را در جای خود متوقف و وادار به عقب نشینی  کرده و به فضل پروردگار  خواهید دید که امسال هم با حضور خودشان دشمن را مایوس خواهند کرد.
امام جمعه اسفدن با اشاره به  اینکه دولت مردان آمریکا بارها گفته اند که با نظام ایران مشکل داریم و با مردم ایران مشکلی نداریم بیان داشت: با فرمان ممنوعیت ورود ۷ کشور اسلامی به آمریکا نشان دادند که انرژی هسته ای و حقوق بشر و حتی موشک های ایران بهانه است و آنها با اصل اسلام مشکل دارند و حالا که چهره خبیثشان کنار رفت می بینیم آنها نه مردم ایران  و نه نظام اسلامی را می خواهند.
وی با بیان اینکه مردم پاسخ این یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکا  را در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه خواهند داد اظهار داشت : به دشمن اعلام می کنیم که این ملت عاشق ولایت را از تهدید و تحریم  نترسانید که رسالت ملت یزرگ ایران به این زودیها به پایان نمی رسد بلکه پایان این رسالت بزرگ فقط با مرگ استکبار و شیطان بزرگ محقق می شود.
حجت الاسلام  عبدالهی گفت: دیگر این انقلاب آن نهال نو پای ۳۸ سال پیش نیست بلکه به درختی تنومند تبدیل شده است و گزینه هایی روی میزی دارد که از سلاح اتمی شما برنده تر است که همین ها باعث وحشت شما شده است واین وحشت باعث بازداشت یک کودک ۵ساله می شود.
وی با بیان اینکه ۳۸ سال پیش ما شما را از سرزمین عزیزمان بیرون کردیم  که خودمان برای خود تصمیم بگیریم  گفت:گذشت آن زمانی  که شما برای این ملت ها تصمیم می گرفتید  و باید گفت آن آرزو را بگور خواهید برد .

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید