جاده مرگ بازهم حادثه آفرید/

۵کشته در حادثه برخورد پراید با اتوبوس

سرهنگ حسین رضایی رئیس پلیس راه خراسان جنوبی از کشته شدن ۵ نفر در تصادف بامداد امروز محور بیرجند به قاین خبر داد .

به گزارش  اسفدن خبر ، سرهنگ حسین رضایی رئیس پلیس راه خراسان جنوبی از کشته شدن ۵ نفر در تصادف بامداد امروز محور بیرجند به قاین خبر داد .

وی افزود :ساعت یک بامداد امروز با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تصادف فوتی در کیلومتر ۳۴ محور قاین به بیرجند بلافاصله نیروهای امدادی و کارشناسان پلیس به محل حادثه اعزام شدند.

سرهنگ رضایی گفت:ماموران مشاهده کردند یک دستگاه سواری پراید با پنج سرنشین که در مسیر قاین به بیرجند در حرکت بوده است با یک دستگاه اتوبوس که در مسیر مخالف تردد داشته برخورد کرده است که متاسفانه راننده و چهار سرنشین خودروی پراید که همگی زن بودند در دم فوت کرده اند .

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی با اعلام حضور پر رنگ پلیس در جاده بیرجند به قاین و حجم تردد بالای خودروها در شب گذشته ،علت اولیه تصادف را تخلف انسانی از جانب راننده پراید اعلام کرد و گفت :علت قطعی حادثه پس از بررسی های کارشناسی اعلام خواهد شد .

 

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی درادامه گفت:از ابتدای آبان ماه یازده نفر در جاده بیرجند به قاین جان خود را از دست داده اند که ۶۵ درصد متوفیان حوادث جاده ای استان در آبان ماه بوده است .

وی افزود: درصد تصادفات حادث شده در محور بیرجند به قاین در قسمت های دوطرفه و به صورت رخ به رخ بوده است .

طبق بررسی های کارشناسی شده و اعلام مکرر پلیس راه ،تسریع در دو بانده شدن محور بیرجند به قاین تا حد زیادی از تصادفات و تلفات جاده ای در این محور خواهد کاست

کشته شدگان حادثه که از زائران بارگاه رضوی بودند به سردخانه منتقل و خودرو ها به پارکینگ هدایت شدند .

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید