• کد خبر: 3799
  • گروه خبری : اخبار ویژه
  • تاریخ انتشار : 29 دسامبر 2017

۹ دی،روز یاس و نا امیدی استکبار و روز وحدت و همدلی بر محور ولایت بود

امام جمعه اسفدن با بیان اینکه نهم دی ماه روز یاس و نا امیدی استکبار و روز تشییع جنازه فتنه و فتنه گر است بیان داشت: نهم دی ماه روز وحدت و همدلی بر محور ولایت بود .

به گزارش   اسفدن خبر  ، حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های این هفته  نماز جمعه ضمن تسلیت وفات حضرت فاطمه معصومه(س)به ۹ دی ماه اشاره کرد و اظهار داشت: نه  دی ماه روز بلوغ بصیرت مردم  و همبستگی مردم با ولایت است.

وی با بیان اینکه نهم دی ماه روز یاس و نا امیدی استکبار و روز تشییع جنازه فتنه و فتنه گر است بیان داشت: نهم دی ماه روز وحدت و همدلی بر محور ولایت بود .

امام جمعه اسفدن ایمان ،اتحاد و بصیرت را سه عنصر مهم در حماسه نه دی دانست و تصریح کرد: مردم با بصیرت، خود دشمن را شناختند و حیله های او را فهمیدند ولی دشمن هنوز ملت ما را نشناخته است و فکر می کرد با چند موریانه دل داده به دشمن در داخل کشور می تواند شجره طیبه انقلاب را متزلزل کند.

وی گفت: دشمن با این فتنه با کمک افرادی که زمانی از استوانه های انقلاب بودند می خواست ریشه انقلاب را سُست کند اما مردم با بصیرت خود و انسجام ، وحدت و حمایت از ولایت فقیه آنچنان ریشه های انقلابشان را محکم نمودند که دشمنان این خیال و آرزو را بگور خواهند برد.

خطیب جمعه اسفدن گفت: عده ای در داخل به دنبال تطهیر فتنه گران و بزک کردن دشمنان هستند که  عامل دشمن برای براندازی نظام ، اهانت به مقدسات، اصول انقلاب و تخریب کننده اموال عمومی و دهها جرم دیگر بودند.

وی گفت: متاسفانه بعضی افراد سیاسی نسبت به دو واژه نفوذ و فتنه که در کلام رهبری هم زیاد تکرار شده است آلرژی پیدا کردند که اینها مریض هستند و باید خودشان را مدوا کنند.

حجت الاسلام عبدالهی با هشدار به کسانی که دیروز یار انقلاب و امروز دل در گرو فتنه گران دارند و با سوء استفاده از صبر نظام و رهبری به انقلاب نیش می زنند بیان داشت: این افراد بدانند فرزندان انقلابی روح الله و فدائیان ولایت و رهبری منتظر یک اشاره  رهبرشان هستند تا همچون نه دی ۸۸ باری دیگر پاسخی دندان شکن به فتنه و فتنه گران و اربابانشان بدهند.

امام جمعه اسفدن تاکید کرد : عزیزان  باید مواظب باشیم  که دشمن یک روز به بهانه تقلب  در انتخابات وارد شدند و امروز هم با حیله های و بهانه های  دیگر وارد خواهند شد.

وی با بیان اینکه ماباید  برای مصون ماندن از کید دشمنان ولایت مداری ،وحدت و بصیرت خودمان را حفظ کنیم  گفت: دشمنان بیکار ننشسته اند دائم نقشه می کشند و توطئه می کنند ولی بحمدالله با درایت و تدبیر رهبری و حضور شما مردم  راه بجایی نمی برند

حجت الاسلام عبدالهی در پایان به فرمایشات مقام معظم رهبری دردیدار شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: دشمن دنبال نا امید کردن ملت ایران است و امروز هزاران توپخانه دروغ پردازی به سمت این کشور مشغول شلیک هستند تا مردم را ناامید کنند که  در داخل  ایران هم گروهی آنها را همراهی می کنند.

وی انقلابی گری را نیاز امروز جامعه دانست و اظهار داشت: نیاز امروز جامعه انقلابی گری است نه انقلاب نمایی و هدف امروز دشمن تفرقه بین ملت و نظام و القا کردن نا کار آمدی نظام است.

امام جمعه اسفدن گفت: امروز بعضی بی تقوایی می کنند بخصوص کسانی که امکانات مدیریتی دیروز یا امروز دستشان بوده و یا هست .

وی گفت: اینها حق ندارند علیه کشور حرف بزنند اینها باید پاسخگو باشند و بگویند که چه کردند با این امکانات مملکت و سیاه نمایی نکنند.

حجت الاسلام عبدالهی افزود: نمی شود که ایشان یک دهه همه کاره کشور باشد بعد از یک دهه بعدی به مخالف کشورتبدیل شود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید